Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne taszítsak...

Mit tegyek hogy ne taszítsak el magamtól mindenkit?Nem bízom az emberekben,én tisztába vagyok avval hogy hülye is és ronda is vagyok, olyan aki nem érdemli meg a szeretetet.Ha kialakul egy kapcsolat, előbb vagy utóbb véget vetek neki utána fáj nagyon

Figyelt kérdés
2022. máj. 11. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj pszichológushoz.
2022. máj. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Békélj meg azzal, hogy hülye is (lehetne ám segíteni) meg ronda is (sok "rondának" van házastársa) vagy. Egyébként menj pszichológushoz és ne verd még jobban a fejedbe, hogy hülye és ronda vagy. Nagyobb lesz az önbizalmad, ha ezeket levetkőzöd, akár szakember segítségével is.
2022. máj. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Járok szak emberhez semmit nem segít.
2022. máj. 11. 15:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Hányszor voltál nála? 1-2beszélgetés nem segít!
2022. máj. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4 éve járok hozzá
2022. máj. 11. 18:22
 6/6 anonim ***** válasza:

"Nem bízom az emberekben, én tisztába vagyok avval hogy hülye is és ronda is vagyok."


Ha nem bízol meg senkiben, akkor feltételezem, hogy nem is nyílsz meg eléggé. Ez pedig egy rendesen működő kapcsolat alapja lenne.

A másik, hogy nem csak a másik félben, de magadban sem bízol. Talán úgy lehetsz vele, mint én. Nem ismerkedsz, vagy nehezen nyílsz meg, mert már előre temeted a kapcsolatot azzal, hogy egy buta és rusnya embertől senki sem akar semmit... Legalábbis én hasonlót szoktam érezni.

2022. máj. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!