Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nincs családom , Egyedül...

Nincs családom , Egyedül érzem magam. Hiányzik ,hogy tartozzak valahová. Szerintetek mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Nincs családom , nincs senkim . Hiányzik ,hogy tartozzak valakihez vagy akár egy csoporthoz. Párom nincs 1 éve mert nem működött a kapcsolat ezért jobbnak tartottam ha kilépek belőle, ez nagyon mérgező kapcsolat volt . Így azt gondolom ez volt a helyes döntés.

Úgy érzem depressziós vagyok vagy kezdek az lenni , járok terápiára jó pár éve Sokat javult a helyzet de ez valahogy nem akar változni.

Sértő és nem a kérdésre válaszolók görgessenek tovább.

Aki viszont átment ezen és talált kiutat esetleg tud megoldást javasolni azt nagyon szívesen fogadnám.

26.L



2022. júl. 13. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Az hogy létezik, hogy egyáltalán nincs családod?

A megoldás a társkeresés és barátkozás különböző közösségi helyeken és a munkahelyen.

2022. júl. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem ugyan van családom, csak hát több ez kilométerre laknak es annyira nekik se vagyok fontos, egyedül vagyok én is 2 malacom van aztán viszontlátásra barátok se különösebben vannak, 1-2 régi de ő velük is már csak semleges a kapcsolat. Online közösségekbe se sikerült hosszútávon tartoznon :/ kilátástalan az élet kb, nem is csoda ha az embert agyon nyomja néha

De ezek ellen te magad tehetsz csak kb, mert más nem fog. Nem könnyű én már csak tudom sőt nyűg is belevágni, hatalmaserő kell hozzá és miegymás. De ennélkül nem működhet semmi kb. A sport egy jó kezdő kiinduló pont, fáraszta nagyon de az embert megmozgatja egy kicsit és tud némi energiát és sikerélmény visszaadni, amiután jobban érzed majd magad. Terápia is csak egy rávezető a helyesútra, de a tényleges munka még mindig rád marad. Hogy picit összeszedd magad, felépítsd a kis a világodat elviselhető szintre hogy aztán élvezni tudd az életet újra. f/28

2022. júl. 14. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

Jómagam tudatosan szakítottam meg sokakkal a kapcsolatot, anno meguntam a felesleges bájolgást, az emberek személyiségéről nem is beszélve.


Jobban érzem magam azokkal, akik maradtak.

Nem hazudnak, bájolognak s lehet velük értelmesen kommunikálni, filózni, eszmecseréket megejteni.


Ennek a körnek a kialakítása 12 év volt.


Azt viszont tudd: a depressziót és önmagadat rendbe kell tenned.

S nem mástól elvárni ezt.


Te ismerkednél alaphangon negatív, depis személlyel?


Az élet nem 0-24 boldogság, nem ezt mondom, ám a depresszív emberek nagyon lehúzzák a másikat.


A témák, beszélgetések, szóhasználat, mentalitás stb - mindre kihat az ember belső mély érzése.


Azaz az ember kisugárzása.

A megjelenést is befolyásolja.


Sok emberrel foglalkoztam, immár megjelenéséből sok mindent kiolvasok, pár perc beszélgetés után pedig meg tudom mondani: lesz-e jövője az ismerkedésünknek vagy sem.


Rengetegen sértődtek be az elutasításnak. A barátkozástól egészen a többet akarnak-ig.


Ha jársz szakemberhez és valami mélyen még benned van, akkor nem jól csinálsz valamit vagy/és a szakember se.


Valami/k nincsenek kioldva benned, melynek gyökere mélyre nyúlik.

Vissza kell vezetni a szálakat.


Lehet te magad is meglepődsz, ha feltárod.


Család témát meg nem kell elmondanod idegeneknek publikus helyen.

Számtalan történetet tudok kinek miért nincs vagy kezeli úgy, mintha nem létezne.

Halálesettől egészen az ellentétes személyiségekig sok minden van.


Menj rá önismeretre, olvass és elmélkedj sokat, adj énidőt magadnak.


Ha érdekel könyveket is javaslok.


Nekem is voltak kritikus időszakaim, de mindig magamat tettem rendbe, mert tudom mi hogyan hat s nem fog semmi se változni, ha mástól várod a "megváltást".


Ami benned van, azt csak te láthatod, tárhatod fel igazán.

2022. júl. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hosszú lenne leírni, ha akarod írj rám valamilyen elérhetőséggel, és szóban elmesélem.
2022. júl. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!