Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Munkaügyi kéri a munkaviszonyo...

Munkaügyi kéri a munkaviszonyom igazolását, mit küldjek el nekik?

Figyelt kérdés

Munkanélküli segélyen voltam és most kérik a munkaviszonyomról az igazolást hogy már ne kapjam a segélyt. Csak olyan lapot kaptam ami a munkaszerződésről szól (mennyi a fizu, hol, mikortól meddig, mik a szabályok, miket nem lehet pontokba szedve illetve oda van írva hogy titkos).


Nem szívesen küldeném el ezt amin a fizetésem is rajta van. Kellene kérnem külön igazolást? Vagy attól hogy titkos, még "megoszthatom" hivatalosan kormányhivatalban.? Félek hogy hülyeséget kérnék, ezért inkább megkérdezem itt, hátha valaki tud választ adni. Lehet jó ez a papír is, le van pecsételve. Csak ez kifejezetten nekem szól és nem igazolásszerű.



2022. júl. 14. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Van erre egy munkáltatói igazolás nevű formanyomtatvány, amit a munkáltató ki tud állítani és igazolja hogy te ott dolgozol.


Netes példa rá, milyen adatok vannak benne:

[link]


De mivel a munkáltatóktól szokás ilyet kérni több mindenhez, valószínűleg ők is tudják mi az, és kiadják neked a saját verziót.

2022. júl. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, valóban így van.
2022. júl. 15. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!