Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tudom letüdőzni a...

Miért nem tudom letüdőzni a cigit?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el dohányozni, nagyjából 2 hete csinálom de a letüdőzés abszolút nem megy, egyből ki kell köhögnöm. Idővel ez menni fog, és mennyi idő kb? ( a tilüdőm teljesen rendben van+ rendszeresen sportolok)

2022. júl. 15. 04:21
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Én sem tudom!

Írj ram

2022. júl. 15. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Minek akarsz raszokni,főleg ha sportolsz is?
2022. júl. 15. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne akard letüdőzni. Sőt, hagyd abba. Egy csomó pénzed megmarad, és mindig felettük fogsz állni a dohányos barátaidnál, anyagilag, egészségileg.

És nem a cigi tesz felnőtté, ezt ne felejtsd.

A sportteljesítményed vissza fog esni, ha cigizel, mert a tüdőkapacitásod leesik.

Ne szokj rá!

(csak megjegyzem, hogy én ki nem állhatom a cigiszagúakat, egyszerűen büdös még a hajuk is, meg a bőrük is, a csókolózásról nem is beszélve, hányinger!) 24L

2022. júl. 15. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szociális, társasági része miatt akarsz rászokni, elárulom:

Én 16 éves korom óta járok ki osztálytársakkal, kollégákkal dohányozni, úgy, hogy magam sosem szívtam.

Mindig, mindenki figyel rá, hogy ne rám fújják a füstöt. Ezt külön kérni sem kell.

Jókat beszélgetünk, és tiszteletben tartják, hogy nem szívom, nem kínál senki.


Nem maradok ki semmiből.


Otthon nem azzal megy az időm, hogy este lefekvés előtt még kell a cigi, és tudok úgy kakilni, hogy nem szívok el egyet előtte.


Nekem ebben az is sokat segít, hogy láttam a nagyapámat gégerákban lassan, fájdalmasan meghalni.


31n

2022. júl. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Jobb, ha hagyod.


Sok dohányos bánja, hogy rászokott és gyengék letenni.

Egy pár perces tali alatt mondják el 2x minimum, hogy mennyire bánják, le kellene szokni...


Irritáló.


Egyéb visszataszító tények:


- büdös, érződik ruhákon, bőrön

- a dohányos kézre érzékenyek bizonyos emberek nemiszervei, kellemetlen száraz nikotinos érzést hagy a dohányos kéz maga után

- sárguló bőr, fogak, köröm

- turhás torok, krákogás

- nem szexi, sőt undorító

- egyre drágább (25-40ezreket költenek ismik havonta rá, közben meg sírnak, hogy nincs pénzük)

- kaphatsz visszautasítást, mert dohányzol

- undi a büdös dohányos száj is

- öregít


Jómagam anno sok embert utasítottam vissza, mert dohányzik. Ugyanis, nem tűröm meg. Undorító és igénytelen dolog.


Szelektáló kérdések egyike a dohányzás.


Párommal csináltunk egy grill partit, volt egy odapofátlankodott vendég is.

Egy ismerősünk újdonsült barátnője.


Nos a csaj egy illetlen hisztis volt.


Étkeztünk és rágyújtott szó nélkül az asztalnál.

Kivettem szájából és azonnali távozásra szólítottam fel.


Elkezdett hisztizni, s megmondtam neki: itt nálunk alapon senki nem dohányzik a partin.

Meg se kérdezted, hogy szabad-e? Zavarna-e bárkit? Stb és mások képébe megy a füst, akik esznek, nem dohányoznak.

Ráadásul hivatlan vendég vagy, örülnöd kellene, hogy be lettél engedve, úgy, hogy egy jelképes 200ft-os innit se hoztál és pár kiló húst betoltál.


A dohányzás nem "menő".

Sőt taszító.


Ne akarj rászokni.

2022. júl. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NTBS ***** válasza:
100%
Mert gyakorlatlan vagy. De Ne Szokj Rá, ha teheted.
2022. júl. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!