Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fishing On Orfű vagy Gombaszög...

Fishing On Orfű vagy Gombaszögi tábor?

Figyelt kérdés
Jövőre mindenképpen tervezek menni valamelyikre és szeretném, ha mindenki leírná a pozitív és negatív véleményét egyaránt ezekről a helyekről, köszi:D

2022. júl. 17. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
mindkettő
2022. júl. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Celtix válasza:
60%

Gombaszögi tábor: sose hallottam róla. Fishing: legelsőtől ott vagyok és nem unom. Nagyon hiányzik most is.


Hát, negatívot nem tudok róla :)

2022. júl. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ilballodellavita válasza:
Kettessel teljesen egyetértek. Apukámmal 14 óta járunk, sose untam, és idén egy kicsit felkapottabb lett a fiatalok körében is, amit szuper látni.
2022. júl. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
GOMBASZÖG!!
2023. márc. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én két éve voltam gombaszögön, hát, hogy őszinte legyek, egyáltalán nem tetszett... Tavaly voltam fishing-en tavaly voltam, és nagyon vártam, álom fesztivál volt. De csak volt.. undorító a közösség, minden 3. bokorban a hányásaiban fetrengő fiatalok. Ngaoyn sokan csak egy napra járnak le és az a tipikus carson coma 13 éves kiscsitri rajongók, akiknek agyuk elszáll olyan egójuk van. A koncertekkel nem volt bajom, viszont majdnem meghaltam a 2. sorban elefánt koncerten, a mögöttünk lévő pogo miatt. A gond csak az, hogy régen a fishing sokkal családiasabb és barátságosabb volt, de az a közösség, akik oda járnak... nem fűznék többet hozzá. Semelyik se. Menj inkább ozorára.
2023. ápr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!