Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy bírjam ki ezt a pár napot?

Hogy bírjam ki ezt a pár napot?

Figyelt kérdés
Egy táborban vagyunk és borzaztóan honvágyam van. Ráadásul egy olyan barátnőmmel vagyok egy szobába, aki nagyon idegesít.

2022. jún. 3. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonló helyzetekben mindig "elkalandozok". Próbálom elterelni a figyelmemet, olyan dolgokra gondolni, amik örömet okoznak számomra.
2022. jún. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Most vagyok túl egy unalmas 5 napos kiránduláson és sztem probáld meg a legjobban élvezni, és elütni az időt
2022. jún. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A honvágy rettenetes tud lenni. Tudom magamról, amikor hiányoztak a szüleim, az otthoni barátok, szomszédok. ismerősök. Ez több évtizeddel ezelőtt volt.

Amit tanácsolhatok: bizonyára van sok közös játék, szórakozás. Igyekezz ebbe a legjobban bekapcsolódni, hogy elterelődjenek a gondolatai az otthonról. A szobatársadat pedig el kell tűrni. Bizonyára ő is így érez irántad. Milyen barátnőd az, aki idegesít? Együtt mentetek a táborba? Most kaptad szobatárként? Akkor viszont még nem ő barátnőd, de nem is lesz.

Mást nem tudok ajánlani, mint azt, amit fentebb írtam: foglald el magad, keresd mások társaságát, hogy elterelődjön a figyelmed az otthonról. Persze, az elalvás előttin idő az kellemetlen lesz, de ha napközben jól kifáradsz (sport, játékok), akkor majd hamar elalszol. Pár napot pedig ki lehet bírni. Akarjad!

2022. jún. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!