Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szentendre közelében található...

Szentendre közelében található nagy, üres aszfaltos terület, ahol kb ténlyeg semmi nincs? (vezetés gyakorlása céljából)

Figyelt kérdés
Most kezdem a kreszt tanulni, azonban a gyakorlatot értelemszerűen még nem kezdhetem el. Viszont kivinnénk egy autót, hogy gyakoroljak rajta, tudtok valamilyen nagyobb aszfaltos területről? Bárhogy keresek, nem találok sehol :/

2022. júl. 17. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Ha szeretnéd, hogy eleve eltiltsanak még a tanulástól is, akkor csak rajta.
2022. júl. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Természetesen ezért írtam hogy üres, nagy terület. Sehol egy autó, semmi amit veszélyeztethetek. Szerinted 200-zal akarom átszelni az egészet? Nem. Konkrétan mennék vagy 10-zel, csak hogy átvegyem az alapokat. Hülyé azért nem vagyunk...
2022. júl. 18. 00:15
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Sehol nem írtam ilyeneket. De jogsi nélkül még álló motorral sem ülhetsz be a kormány mögé. Ha rendőr elkap, 2 évre egyből eltiltanak, és pénzbírságot is kapsz. És a jármű tulajdonosát (üzembentartóját(?) is megbüntetik. Mondom, akár álló kocsi esetén is. És értelme sincs semmi.
2022. júl. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2022. júl. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Betonos nem jó, csak aszfaltos?
2022. júl. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!