Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha biztonsági őrként (vagy...

Ha biztonsági őrként (vagy fegyveres őrként) jelentkezem egy biztonsági céghez dolgozni, érdekli a munkaadót, hogy voltam -e katona, milyen szolgálatot láttam el, stb?

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 09:16
 1/2 vutang40 válasza:

Szerintem a kutyát nem érdekli a mai világban hogy ki volt katona és ki nem...

Általában megkérdik. Egyébként a régi biztonsági őrök, köztük én is, sorkatonai szolgálat nélkül nem is végezhettük el ezt a tanfolyamot. Főleg fegyvervizsgát nem, ezt azért nem kellett volna leszabályozni. Feltételnek kéne szabni a katonai szolgálatot, ha máshoz nem de legalább a fegyvervizsgához...

2010. szept. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Utasinformátor válasza:
Én BV-s voltam pár hónapig, de sajnos próbaidő alatt indoklás nélkül elküldtek, hogy rohadjanak meg, pedig nagyon csíptem azt a lemót, de sajn ha fegyveres őrként akarok elhelyezkedni ugyanúgy le kell tennem a vizsgát, hiába kaptam a BV-nél lőkiképzést még gépkarabélyra is.
2011. febr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!