Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki volt ez az ismeretlen...

Ki volt ez az ismeretlen katona, hogy ennyi helyen van sírja?

Figyelt kérdés
Valamit nagyon tudhatott.
2011. szept. 3. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Ugye ezt a humor kategóriába akartad?:D
2011. szept. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
De hülye vagy XD
2011. szept. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én nem értem
2011. szept. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak sírok, amire az van írva, hogy egy ismeretlen katona sírhelye.

S mivel sok ilyen van...

Nem túl vicces, de azért elsőre mosolyogtam rajta... :$

2011. szept. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez valójában azoknak az "ismeretlen katonáknak az emlékére van felállítva akik háborúban haltak meg de név szerint nem tudják őket! ezért ismeretlen katona! :) Szívesen
2011. szept. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Végre egy poén, ami vicces is! :D:D Köszönjük a fárasztást.
2011. szept. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%

ez jó volt...

Móricz Zsigmond:Árvácska

én eddig csak filmben láttam és ott a Csőrét elviszik végül egy másik családba ahol megismerkedik azzal az idős bácsikával is.És a vége felé disznó ölés volt és mekérdezte az egyik embertől(ha jól emlékszem ő volt a nevelőapja)szóval megkérdezte tőle,hogy neki ki az apukája és ugy válaszolt rá,hogy ha az ő apja az ismeretlen katona.


Ha esetleg valami részt rosszul írtam volna akkor bocsi filmben láttam csak márt nagyon régen és nem emlékszem minden egyes részletre :)

végül is erről a kérdésről ez jut eszembe..jajj na meg az ,hogy mindig halottak napján elmegyünk Galántára is a temetőbe és ott is van sok ismeretlen katona sír . "neznámy vojak"

2011. szept. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!