Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit válasszak, mi a jó megoldás?

Mit válasszak, mi a jó megoldás?

Figyelt kérdés

Éppen egy könyvön dolgozom, amelynek a főszereplője egy Zelda nevű "amazon". Segítséget szeretnék kérni, ugyanis az eddigi elméletem megbomlot az írásom kapcsán. Eredetileg az volt a terv, hogy a lány egy albínó, de a neve jelentése szürke harcos, így az nem stimmelne. A nevét mindenképp megtartanám, de ki kéne találnom valamit, hogy akkor mi alapján is nevezik el így a kis árvát.

Arra gondoltam, hogy esetleg a szeme lenne szűrke színű, vagy talán felemás, kék, és egy szürke. Tudnátok segíteni, hogy mi legyen? a szeme legyen e akkor szürke, felemás, vagy másként jelenjen meg rajta ez a különleges jegy?


2022. júl. 24. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd el ezt a szürkeséget,és maradjon csak albínó,a neve pedig legyen White Power.
2022. júl. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces, én tartom magam, és ha nem tud használható segítséget adni, akkor kérem, ne rabolja az időmet, tudja, igazán megköszönném
2022. júl. 24. 15:50
 3/5 anonim ***** válasza:
2.:Szívesen! :)
2022. júl. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Önmagában a gyakorira posztolás és várakozás a legnagyobb időpazarlás.


Mivel te tudod az egész sztorit neked kellene a legjobban tudnod elmélkedni a kérdésen.


Ha elakadok el szoktam menni biciklizni csendes helyre vagy éjjeli utcákra, amikor nincs senki kint.


Ha más alkot bele a művedbe, nem a sajátod.


Ha netán kiadod s szembe jön ezzel kapcsolatos kérdés, mit mondasz?

"hát egy gyakoris találta ki"


Ha meg hallgatsz/hazudsz, hogy számolsz el lelkeddel s nézel tükörbe?


Az más, ha pl valakiket interjúztatol vagy merítesz ihletet életük eseményeiből.


Szóval hajrá! Szellőztesd ki fejed és elmélkedj.


Szemszínben ami kivételes és rikító kékesszűrke centrális heterokróm - gyönyörű.


A sima heterokróm pedig az egyikszem ilyen, másik olyan színű.

2022. júl. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az albínóság piros szemekkel és sok egészségügyi problémával jár, pl zéró tolerancia a napsugárzással szemben, legyen inkább világosszőke, szürke szemű.
2022. júl. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!