Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi bajom lehet?

Botikaaa kérdése:

Mennyi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap füveztem először életemben. Elég jó volt nem fogok hazudni, nagy valószínűséggel hétvégén is fogok. De utánna nem szeretnék sőt nem is fogok. Ennyitől lehet nagyobb bajom?
2022. júl. 27. 01:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennyitől még nem,meg bajod többtől se lesz,hacsak nem azt vesszük hogy az első nagyon bejött és már ráállt az agyad.És a tipikus szöveg,amit önmagának is szokott bizonygatni az ember,hogy csak ennyit és nem többet.Ez már azt jelenti,hogy az agyad már függ tőle.
2022. júl. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hidd el én tudom tartani magam! :D 2 éve 1-2 naponta cigiztem mindig aztán rájöttem hogy pénz kidobás és egyik napról a másikra leraktam. Ezzel ugyan így leszek csak annyi hogy max ezen a hétvégén még. De egyébként köszi a válaszod!!
2022. júl. 27. 02:17
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
2.:Szívesen! :) (de ha mégse úgylesz,ne csodálkozz)
2022. júl. 27. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2.:Azt nyilván tudod,hogy ha betekered a füvet,abba is kell dohány.Szóval végülis dohányozol is.
2022. júl. 27. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy spliffeztem :D De hát nem neked kell majd bizonyítanom hanem majd magamnak :D Hidd el úgy lesz!
2022. júl. 27. 02:38
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem szeretném el rontani az életemet ilyen szerekkel! Ennyit nem érnek. De azért jó volt ki próbálni. Egyáltalán nem kívántam eddig és nem is fogom. Azért annyira nem volt jó hogy szívjam gyakran! Ha bárki fel kinálná nekem nem fogadnám el! Még a szombaton is gondolkodok mert nagyon ártalmas egy cucc.
2022. júl. 27. 02:44
 7/13 anonim ***** válasza:

Írd majd meg, hogy mi lett, és írj egy hónap múlva is.

Drukkolunk neked!

2022. júl. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Rendben van!
2022. júl. 28. 00:49
 9/13 A kérdező kommentje:
Ma meg lett volna a lehetőségem hogy füvezzek! De nem tettem meg hogy bizonyítsak nektek :D
2022. júl. 28. 18:19
 10/13 anonim ***** válasza:
Rendben van, ez egy jó kezdet!
2022. júl. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!