Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csiki fétisem van. Ez mennyir...

Csiki fétisem van. Ez mennyire gáz?

Figyelt kérdés

Már egy ideje, van egy fajta vágyam ilyen téren. Szívesen csikiznék lányokat, de fordítva is jó lenne.

Persze nem mindegy hogy kiről van szó. Valamennyire ősszefuggesben van a vonzalommal, de ez sem feltétlen igaz. Van olyan lány aki szimplán csak csikire lenne jó.

Nagyon defektesnek érzem magam.

Ez mennyire elítélendő?

Egyáltalán mennyire gyakori?



16/F



2022. júl. 28. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Defektes vagy, de ez van. Lehetett volna rosszabb is, de ehhez az aberrációhoz sem fognak sorba állni a lányok.
2022. júl. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
61%
Nem vagy defektes. Szerintem az a defektes aki megelégszik a punci csöcs segg kombóval egész életében. Ne hagyd hogy kiosszanak téged az ilyen egyeskéhez hasonló "keresztény-konzervatívok" akiknek általában százszor betegebb vágyaik vannak.
2022. júl. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem gáz, nem hiba, se nem defekt! Az a gumira szól. Én is ez vagyok, nem kiabálom ki, de falak közt párkapcsolatban felvállalom, ám a másikra nem erőltetem.

#2 Egyetértek veled, de én is keresztény vagyok, de a csiki fétis nem vallási kérdés. Sok vallásos társamnak is ez természetes. Legfeljebb sokan erre hivatkoznak, de semmi köze hozzá. Isten teremtette az embert ilyennek is!

2022. júl. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!