Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Léteznek földönkívüliek a...

Léteznek földönkívüliek a világ űr sötét relytelyeiben?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert kíváncsi vagyok hogy mi relytőzik az univerzumban
2022. júl. 29. 12:28
 1/8 A kérdező kommentje:
Egy picit félek hogy ha mégis vannak földönkívüliek akkor ne támadójának a földnek
2022. júl. 29. 12:29
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A helyesírásod miatt aggódj, ne azért, hogy a földönkívüliek megtámadják a Földet.
2022. júl. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Létezünk.

Ráadásul már a Földon is jelen vagyunk.

2022. júl. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Itt vagyok.
2022. júl. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
😂 Rám mondják, hogy idegen, földönkívüli 👽
2022. júl. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 segitseg ***** válasza:
42%
Őszintén szólva nem tudom eldönteni, hogy troll-e a kérdező, de nagyon szívesen válaszolok. Az univerzum túl nagy ahhoz, hogy CSAK egy ilyen selejt faj éljen rajta, mint az ember, valószínűleg vannak fejlettebb „társadalmak”, vagy hogy nevezzem őket, ők nem akarnak megtámadni minket, mert nekik több kell és valószínűleg ők sem biztosak abban, hogy mi létezünk, és vannak kevésbé fejlettebbek, vagyis lehetnek, de ők nem azzal fognak foglalkozni, hogy megtámadják a földet, amiről szintén nem biztos, hogy tudnak.
2022. júl. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem csak a földön kívül lehetnek idegenek, de a földön is lassan minden ember idegenkedik a másiktól! :-(
2022. aug. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Persze milliók váltig állítják, hogy lehet, sőt valaki 100%-ig biztos benne, bár egyet sem látott ugye, csak túl sok fantasy filmet. Ha a véleményemre vagy kíváncsi, szerintem nem. Hollywood elég sok marhaságot elhitetett már az emberekkel. (Lásd a Nat Geo videóját, amin közzé tettek egy távolról lefilmezett sellőt, és százezrek bezabálták a sztorit, majd később nyilvánosságra hozták, hogy a videó kamu, csak arra voltak kíváncsiak, hogy az emberek mennyire naívak tudnak lenni.) Na, így állj az ufókhoz is.
2022. aug. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!