Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Levelet akarok küldeni egy...

Levelet akarok küldeni egy amerikai énekesnek innen Magyarországról?Lehetséges?

Figyelt kérdés
2022. aug. 3. 09:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert arról fúj a szél. Milyen buta kérdés ez?

Ha tudod a levelezési címét, és a borítékba teszel megfelelően felbélyegzett válaszborítékot, akkor esetleg a manager küld egy standard szövegű választ, egy fotóval, amin rá van nyomtatva az aláírása. Többet ne nagyon remélj.

2022. aug. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Éppen ez az hogy a sztároknak van e levelezési címük ebből ítélve hogy alig vannak otthon?
2022. aug. 3. 10:01
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. De az hótziher, hogy nem az énekes fogja megkapni, hanem az ügynöksége. És a "választ" is ők fogják küldeni, ha sikerül megugranod azt a nem könnyű feladatot, amit az első is mondott (amerikai bélyeggel ellátott válaszboríték)
2022. aug. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szinte egyiknek sincs publikus magán címe. Az ügynökségen keresztül lehet(ne) elérni, közvetlenül nem. Aki azt írja magáról, hogy személyesen válaszol meg minden levelet, az két okból teheti:

– nem igazi sztár, és ideje mint a tenger;

- pr szempontból nem lenne sikkes, ha nem hitetné el, hogy neki fontos vagy.

2022. aug. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én már hónapok óta próbálkozom egy amerikai sztárnál írok a bejegyzései alá,minden rajongóját bejelölöm hogy tud e nekem segíteni beszélni vele,minden rajongói oldalát követem,oda írom a képei alá hogy a barátnőd akarok lenni,oda írok a csoportjába hogy vegyél feleségül
2022. aug. 3. 10:15
 6/11 anonim ***** válasza:
Jó úton jársz ahhoz hogy elkezdjenek letiltani, ha ennyire őrült módon nyomulsz és viselkedsz. Van különbség az egészséges rajongás és az elvakult mánia között.
2022. aug. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Miért nektek nem volt ilyen őrült rajongásotok egy sztár iránt?
2022. aug. 3. 10:46
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Elérhető célokat kell kitűzni az életben, máskülönben megőrülsz.

A rajongás minden formája beteges.

2022. aug. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Anyukám tegnap azt mondta nekem hogy egy sztárral nem is lehet együtt élni mert soha nincs otthon
2022. aug. 3. 10:55
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy? A gondolkodásod nagyon gyerekes.
2022. aug. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!