Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy bírnám kiverni a fejemből?

Nagy000 kérdése:

Hogy bírnám kiverni a fejemből?

Figyelt kérdés

Elég régóta motoszkál a fejemben hogy elhagyjam szeretet hazámat. Nincs különösebb problémám Magyarországgal, szimplán csak azt érzem valahogy nem vagyok jó helyen. Átlagos életet élek nem panaszkodom. De valahogy nem érzem otthonomnak most ahol élek

Valahogy mindig az Amerikai Egyesült Államok ezen belűl (Nevada, Kalifornia) zajlik le a szemem előtt titkon,azt érzem az a nekem való hely.

De azt is tudom hogy esélytelen a jelen helyzetben hogy én oda kijussak kint éljek.

Nem azt a világot éljük már hogy én oda csak bemegyek

És sajnos az én életem se olyan rózsás hogy csak úgy kimenjek.

Hogy verjem ki ezt a gondolatot a fejemből?

Szép napot!



2021. nov. 24. 17:22
 1/3 anonim válasza:
100%
Egyszerű. Ne verd ki a fejedből. Feltételezem, hogy annyira még nem vagy idős, hogy az ilyen 'álmok' megvalósíthatatlan státuszba kerüljenek. Nézz utána, hogy mik a teendők. Kutakodj, szeerzz információkat. Hogyha megvan a megfelelő mennyiségű információ kezdj el azért dolgozni, hogy megvalósuljon. Hogyha eléggé szeretnéd ezt, akkor kivitelezhető, csak a motivációnak kell meglennie.
2021. nov. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ide születtél, ez van. Még mindig jobb, mintha Afrikában éheznél, vagy valami bennszülött törzsben élnél. Gondolj inkább erre. Ki ne szeretne az USA-ban élni? Ott minden könnyebb és jobb, mennék én is. De itt vagyunk és kész, ezt kell megszeretni. Tűzz ki reálisabb célokat, mint Ausztria, Németország, az simán megvalósítható. USA-ba sajnos vízum is kell, különben kitoloncolnának, amit nem könnyű szerezni. Ez van, ez kell jó legyen.
2021. nov. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Gyujts ossze egy turista utra 1-2 hetre a valasztott allam(ok)ba, nezz korul hogy tenyleg azt az eleterzest adja-e, amire vagysz, ami hianyzik. Ha igen, menj haza, es aztan komolyan kezdj el dolgozni a kikoltozes terven (sporolj sok penzt, gyujts informaciot, jelentkezz a diversity visa programra, stb). Sok sikert!
2021. dec. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!