Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Undorító vagyok?

Undorító vagyok?

Figyelt kérdés
Olyan undorító vagyok. Dagadt és csúnya. Semmilyen hajstílus nem passzol, és az, hogy sikerül elfogadni magam, valahogy sosem sikerül.
2022. aug. 3. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Az önsajnáltatás még megy. Most erre a kérdésre mégis mit kellene válaszolni? Kipanaszkodtad magad és ennyi.
2022. aug. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk az vagy-e, de ha dagadt vagy, hát diétázz, mozogj többet és fogyjál le. Valamilyen hajstílus csak passzol hozzád, vagy csak van olyan, amit kevésbé tartasz rossznak. Vedd sorra min tudnál még változtatni magadon, hogy kevésbé undorítónak tartsd magad, viszont önmagad elfogadását már kezd el most... Úgy, ahogy most vagy.
2022. aug. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha lefogynál egy picit nem olyan nagy dolog az már adna egy kis önbizalmat, és utána már minden jönne magádól de azt felejtsd el hogy undorító vagy.
2022. aug. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
egy dupla mcroyal ideiglenesen segít elfelejteni a bajokat, átérzem.
2022. aug. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Valami fotó esetleg?
2022. aug. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha elégedetlen vagy változtass azokon a tényezőkön, amin csak lehetséges.

Pl alkat.


Mindenért meg kell dolgozni a maga módján!

Legyen az testi, lelki, kapcsolati, munka/karrier... Stb minden.


Elkezdeni a legnehezebb, utána pedig tartani kell vagy/és fejlődni.


De ne feledd: mindennek gyökere TE magad vagy!


Ha nem fektetsz bele időt, energiát nem is lesz változás.


Kezdjed el és hajrá!


Nekem még -10kg kell a volt alkatomhoz (1 évig nem tudtam használni kezem, így kimaradtak a mozgások, bicikli és torna - az ujjaimtól a vállamig gond volt az inszalagokkal és kímélnem kellett.)


Tesóm pedig exe mellett eltunyult, amióta szétmentek, meg is mondta: többet nem hanyagolja el magát.

-30kg.


Minden reggel edzőterembe megy, meló napokon munka előtt teszi.


Kemény munkának megvan az eredménye.


A bónusz: jól érzed magad, felfrissülsz és a bőrödben is komfortos lenni.

Kicsit olyan meditáció jellegű nála, nálam pedig az éjjeli biciklizés ilyen. Élvezem a csendet, embermentes utcákat.


Zsírosabban odaálltam a tükör elé és idegesítettem magamat, mi és mennyire nem tetszik, hogy nekiálljak minden alkalommal xD

Párom eleinte fura szemekkel nézte végig ezen jeleneteket xD


Azóta velem teker. Kidomborodott az ő kis feneke is :) szeretem. Haha.


Haj - átérzem, pufibb fejhez nem éppen passzolt a kedvelt, megszokott hajam nekem se.


Volt kolléanőm 125 volt, megelégelte, de főleg az ezzel járó nehézségeket és diétába kezdett. Megdöbbentő volt az ő teljesítménye, amire sok dícséretet kapott és boldogabb kezdett lenni, jobban érezte magát. Lement 85re.

Neki ez kb 3 év volt, de véghez vitte.


Elképesztő akarata és kitartása eredménye. (alapon, mint személyt nem kedvelem, ám a teljesítményt és akaratát csodálom és elismerem, le a kalappal, hiszen ez gyönyörű teljesítmény. )



Startolj és hajrá!

Tedd meg magadért és közérzetedért!


A mozgás, torna ingyen van, szóval anyagiak se lehetnek kifogások.


Tedd a szívedre a kezedet s nézz magadba, hogy vajon hány kifogást kerestél vagy/és mennyi alkalmat halasztottál el. Ismerd el, fogadd el és tegyél ellene.


Én az elején rengeteget halogattam, párom meg is jegyezte, ahogyan azt is, hogy ez nem vall rám kezdjem el. (kényszeríteni pedig nem akart)


Ha úgy érzed még meg is oszthatod apránként a kisebb-nagyobb eredményeidet, velem is akár.


Menni fog, csak akarni és tenni kell!


Bunkókkal ne foglalkozz.


Abban pedig van valami, amit 1#-es írt, de ezt kulturáltan is meg lehetett volna írni.


Tereld a gondolataidat a sajnálomról és kellemetlenről pl a "megoldom" - ra.


A negatív érzések lassan majd eloszlanak, amint pl első jelentősebb eredményedet megtapasztalod, majd sorba a köviket.


Menni fog, csak kezd el s ne hagyd abba.


Még ha csak napi 5 perc tornával is kezdesz, növeld mindig az időt és gyakorlatok számát, mennyiségét.


Hozzá kell szoknia a testnek is.


Pl 1 év eltelte után hasra csaptam, hogy kimegyek teniszezni.

Aha... Én naív.


Az első lendületes ütésnél összecsúsztam, mint a marionet bábú xDD


Az történt, hogy az agyam ugye tárolta a fejledt, edzett test mozdulatait, ám a testem eltunyult az 1 év alatt és nem tudta tartani a tempót az agyammal. Kinesztézis fail - nem volt összhangban a test és az agy.


Ez az eset volt még egy pofon nekem, hogy helyre kell raknom magam.

2022. aug. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ui.: nem vagy undi, max a hozzáállásodon kell változtatni.
2022. aug. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj ki gyalogolj vagy 2-3 órát mindennap egyből nem leszel dagadt. De gondolom az fárasztó...
2022. aug. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!