Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire megbízható a Zalando...

Mennyire megbízható a Zalando nevezetű oldal? Mennyire eredetiek az ott lévő cipők ruhák?

Figyelt kérdés

New rockot szeretnék venni és a Zalando oldalán olcsóbb mint a Metal Shop oldalán.. valaki rendelt már onnan akar ruhát, cipőt vagy éppen New Rockot ?


Ha valaki rendelt már New rockot az melyik oldalról és inkább melyik oldalt ajánlaná? Zalando & Metal Shop? Előre is köszönöm a válaszokat :)



2022. aug. 9. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Zalando-val jártam úgy, hogy az utolsó pillanatban derült ki, hogy nem szállítja az adott terméket Magyarországra. Érdemes alaposan megnézni.
2022. aug. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem. Mindenképpen alaposan utána nézek és reménykedem hogy nem vernek át.


De ha még bárkinek van ezzekkel az oldalakkal kapcsolatos élménye azt szívesen fogadom. :)

2022. aug. 10. 00:14
 3/3 mayan125 válasza:
Szia! En tobbszor rendeltem es vissza is kuldtem, minden rendben volt. Az hogy egy termekrol kiderul, hogy nem szallithto egy adott orszagba, szerinte meleg nem jelenti azt, hogy egy webaruhaz megbizhatatlan lenne… A termekek minosege nagyon jo, a fizetes biztonsagos, utanvetelre es utalasra is van lehetoseg, a csomag gyorsan megjon es jol nyomon kovetheto. Nemet vallalat, sokkal megbizhatobb es jobb minoseget kinal mint ASOS es tarsai…
2022. aug. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!