Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » About you mennyire megbízható,...

About you mennyire megbízható, eredetiek a termékek?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy cipőt, Adidas pure viszont fura, hogy csak annyi van írva a nevéhez, hogy "Adidas Originals rövidszárú cipő" és cikkszám sincsen.


Még sosem rendeltem, ezért kérdezem, hogy előfordulhat, hogy ez replika? Nagyon elbizonytalanodtam most.



2022. júl. 2. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
Hülyeséget ne kérdezzél már.
2022. júl. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kösz, ettől nem lettem okosabb, megrendelem akkor és meglátom. Sok rossz véleményt hallottam már csak azért kérdeztem.
2022. júl. 3. 08:10
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Eredeti...
2022. júl. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Eredeti, ha nem az lenne, már rég megbüntették volna őket. Ez egy nagy és ismert oldal, amit nagyon sokan használnak, nincs ilyen kockázata. De rendeld meg és meglátod, ha nem tetszene vagy nem találnád elég jó minőségűnek, ingyen visszaküldheted és semmit nem veszítesz vele.
2022. júl. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem, szuper. Köszi szépen!
2022. júl. 3. 14:51
 6/10 HoneyBunny ***** válasza:
100%
Nekem martenseim vannak az oldalról, most is érkezett 2, teljesen újan az eredeti dobozában bontatlanul. Olyan előfordulhat, hogy nem az eredeti dobozban küldik ki, jártam már úgy én is. Ilyenkor sem kamu az áru, csak valúszínűleg vagy alapból sérült volt a doboza, vagy járt már valakinél, aki visszaküldte és hanyagul csomagolta, így a doboz tönkrement. Ha olyan árut kapsz, amin látszik, hogy volt már hordva (sajnos ebbe is belefutottam már), akkor sem akadékoskodnak, nekem kérdés nélkül visszautalták az árát.
2022. júl. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Oh értem, akkor megnyugodtam. Minden fel nem tett kérdésemre válaszoltál. Köszi szépen!
2022. júl. 3. 17:30
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is nemrég rendeltem onnan cipőt, eredeti.
2022. júl. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szuper, köszi
2022. júl. 3. 23:10
 10/10 anonim ***** válasza:
47%
Onnét rendeltem egy AF1-et,eredeti😄
dec. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!