Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire tartos egy vans cipo?

Mennyire tartos egy vans cipo?

Figyelt kérdés

vettem ma egy vans cipot, mivel egyik baratnomnek is volt, megtetszett es ugy lattam az ove eleg tartos volt egy ev utan is.

viszont nagyon sok helyen latom hogy hamar szetesik

egy cipom se ment tonkre meg, probalok ra vigyazni



2022. aug. 11. 02:36
 1/2 anonim válasza:
Szerintem fél év.
2022. aug. 11. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha több vansed van, akkor ha sorra hordod őket, akkor egészen sokáig megmaradnak. Nekem jelenleg 3+1 (ezeken kívül még egy érkezik, a +1 pedig bakancs). Viszont teljesen jó tapasztalataim vannak. Se nem szakadtak, se nem lyukadtak. Sorra hordtam őket, egyiknek sincs semmi baja egy év után sem. A bakancsom második télt bírta ki, úgy hogy jelenleg ebben dolgozom (konyhán), nincs szép állapotba, de ha kimosom még használható. Szerintem ha vigyázol rájuk, akkor egészen sokáig hordhatóak
2023. márc. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!