Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet Amazonon felhaszn...

Hogyan lehet Amazonon felhasználni az ajándékutalványt?

Figyelt kérdés
Hozzáadtam már a saját fiókomhoz, viszont fizetésnél nem enged azzal fizetni. Pontosabban ki van pipálva, hogy használjam fel az ajándékkártyán lévő egyenlegem, de közben még fizetési módot kellene választanom, különben nem enged tovább a fizetés véglegesítéséhez.

2022. aug. 16. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ajándékkártyán lévő összeg elég a teljes vásárlás + postaköltségre?

Vásároltál már Amazonon, van egyébként megadva működő fizetési mód?

Hozzáadtad az számládhoz a kártyát? Látod az egyenlegednél az összeget?

2022. aug. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, elég, még maradna is.

Hozzá van adva, látszik az egyenleg.

Még sose vásátoltam/rendeltem Amazonról, így nincs megadva másik fizetési mód.


De akkor jól sejtem, hogy meg kell adni egy másik fizetési módot is?

2022. aug. 17. 06:24
 3/4 A kérdező kommentje:
*vásároltam
2022. aug. 17. 06:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, ahogy egy sor egyéb online szolgáltatás esetén is, akkor is, ha az ingyenes kipróbálást választod. Egyfajta biztonsági funkció, hogy igazold, nem kamu vásárló, bot, stb. vagy. Még az is lehet, hoyg amikor megadod a fizetési módit, levon egy centet, forintot, akármit, hogy ellenőrizze a fizetési mód valósságát. És ettől függetlenül, ha az ajándékutalvány összege a kontódon van, azt fogja elhasználni.

De ne vedd szentírásnak amit írok, csak tipp, találgatás, még sosem próbáltam úgy vásárolni Amazon, hogy nem volt rendes fizetési mód megadva...

2022. aug. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!