Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon nehezen bírom ezt az...

Janosvertes32 kérdése:

Nagyon nehezen bírom ezt az állandó magányt meg mindent most mit csináljak!?

Figyelt kérdés

a szemölcseim sem múltak el.gyötör minden emiatt mély depresszióba is vagyok zuhanva.

nagyon régen régóta elegem van ebből az állandó jellegű bajokból gondokból problémákból.

egy nyűg és teher volt számomra ez az élet mindig!!!



2022. aug. 6. 14:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

O.K.

Így távolról még csak meg sem simogathatom a buksi fejed, hogy némi nyugalmat osszak meg..

Nem tudom a korod, nem tudom dolgozol-e, nem tudom mi a végzettséged?.....(32 éves pasi vagy?)

Hol vannak azok a fránya szemölcsök? Ezek miatt kerülnek, vagy csak te hiszed, hogy neked kerülni kell akár a nőket, barátokat?

2022. aug. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen egy megoldás létezik, bár nem könnyű az elején. Agyalás stop. Erre rájöhetsz 10 év szenvedés után is mint én, vagy megerőltetted magad most és egy hét múlva mintha kicseréltek volna. A belső csended békéjébe kell merülnöd, bármennyire is erősen jönnek a gondolatok és érzések.
2022. aug. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nyugi tudom mit beszélek.
2022. aug. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
#2: elég nehéz feladat, de igazad van.
2022. aug. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Igaz nem olyan könnyű, jól megtud izzasztani, de meglepően gyorsan működik.

A depresszió attól lesz hogy elveszik az ember az elméjében, a gondolatokba és érzésekben ragad úgymond. Szokássá válik hogy az érzések és gondolatokkal egyenlőnek hisszük magunkat. Vissza kell állítani a helyes "szokást" hogy a csendbe merülünk ami maga a béke, akkor minden rendbe jön belül, és a bónusz hogy a világban is. Igazából már néhány perc elég hogy jelenlegi szenvedő állapotot semlegessé, sőt kellemessé tegyük. Amikor meg látjuk hogy működik, úgy fellelkesít, hogy lévén megoldást találtunk, már nagyon könnyű azt "szokássá" tenni, valójában az eredendő belső békénk nem is szokás, hanem az alap ősállapotunk.

2022. aug. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A boldog embereknek nagyon nehéz lenne depresszióssá válni, attól boldogok hogy a békéjükben élnek, ez nem megerőltető, valójában az a megerőltető amikor valaki a rossz érzéseiben reked, mert azt hiszi az az identitása, ez irdatlan energiába kerül ennek az illúziónak a fenntartása.
2022. aug. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
De az elején megerőltetőnek tűnik a békében tartózkodni, mert a rossz érzések megszokódtak, komfortzónává lettek.
2022. aug. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

jó mi a megoldás?

mert csak a teóriákat olvasom és a filozófálgatásokat.

2022. aug. 6. 17:38
 9/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha csak ezeket olvastad akkor Semmi, azaz nincs megoldás a számodra. Ha a megoldást olvastad volna ki, akkor pedig lenne. Olvasd újra a választ 10 vagy 20 év múlva, lehet akkor majd többet kiolvasol belőle. :)
2022. aug. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kérdező amit most írtál privátban, azt írhatod nyílvánosan is, mert nem csak te jársz ebben a cipőben hanem milliós nagyságrend, meglepődnél ha tudnád hogy csak itt ezrek olvassák ezt, anélkül hogy kommentelnének, mert sokan szégyellik ezt, azt hiszik gyengék vagy szánnivalók.

Nyugodtan írj nyílvánosan, segíts másokat is azzal hogy kimondod, egy nem depis úgysem akar ismerkedni egy depissel. Furamód egy depis a depissel se nagyon, ezért is vedd komolyabban amit válaszént kapsz, ne pedig butamód bekategorizáld valahova, és átnézz rajta.


A privát üzeneted:


"ilyen rossz gyenge és kikezdett megviselt ideg állapotba amiben,amilyenben vagyok én tíz,húsz év múlva biztos,hogy én már nagyon nem akarok már komolyan tényleg élni és életben lenni hús-vér emberi lényként,emberileg."


Éppen ezek és az ehhez hasonló gondolataid, és ezen gondolatok által kiváltott rossz érzések konkrétan a depressziód okai, sőt nem csak az okai, hanem maga a depresszió. Na ezt értsd meg, és olvasd vissza a válaszokat.

2022. aug. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!