Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Babaváró hitel felvétele után...

Babaváró hitel felvétele után ki lehet menni dolgozni külföldre mind a két félnek?

Figyelt kérdés
Kb. 3 évre gondolunk
2022. aug. 19. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
NEM! Itthon kell maradni, és magyar lakcím kell. Ráadásul magyar munkahely. Inkább ne vegyél fel babaváró hitelt! De most komolyan azért vennél fel babváró hitelt hogy a vissza fizetés elől külföldre szökj?
2022. aug. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A lakcímem magyar maradna mivel nem kiköltözök csak egy kis időre MUNKA miatt mennénk ki és ugyan úgy haza járnánk és fizetnénk!!!
2022. aug. 19. 11:19
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy látom a kérdést nem értetted jól! Én azt kérdeztem hogy, ha felvennénk a hitelt utána ugyebár meg nem szeretnénk gyereket, van 5 év és addig ki mennénk külföldre DOLGOZNI és havonta haza jönnénk és törlesztenénk a hitelt lehetséges? NEM KIKÖLTÖZNI AKARUNK!! CSAK MEG NINCS GYEREK KÜLFÖLDÖN DOLGOZNI!!
2022. aug. 19. 11:29
 4/7 anonim ***** válasza:
De minek a hitel, ha egyébként is csak később lesz gyerek?
2022. aug. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az #1 írta, hogy magyar munkahely kell.

Nem a törlesztés miatt, hanem, hogy Magyarországon fizess adót. Tudod, a kereseted után.

Amilyen agresszíven válaszoltál neki, szerintem te nem értettél valamit.

2022. aug. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egy egyszerü kérdést tettem fel de úgy látom az első válaszoló egy sima igen vagy nem mellett magából indúlt ki...
2022. aug. 19. 22:08
 7/7 anonim válasza:
Igen, mi felvettük két éve, akkor még csak párom dolgozott kinnt, ma már én is. Ingázók vagyunk Sopronból.
2022. aug. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!