Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kártya alapú...

Hogyan lehet kártya alapú ideiglenes személyit igényelni?

Figyelt kérdés
Horvátországba utaznánk, de a 3 hónapos kicsinek még nincs személyije. Eddig amikor személyit cseréltünk, vagy a nagyobbik kapta a személyit, ideiglenesnek mindig egy A4-es lapot adtak, viszont a konzuli oldalon úgy van írva, hogy kártya formátumú ideiglenes személyivel lehet horvátországba utazni. Rákeresve ez úgy néz ki mint a lakcímkártya, csak sehol nem találtam infot róla, hogy ezt bármelyik kormányablakban lehet kérni, és ugyan úgy azonnal kiállítják mint a papír formátumút, csak esetleg ezért fizetni kell?

2022. aug. 21. 13:28
 1/3 anonim válasza:
Idegiglenes személyivel nem lehet kimenni. Vagyis, de, de ha kint igazoltatnak abból gáz van. Én is jártam így annó.
2022. aug. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1. és kérdező! Kártya formátumú rendes és ideiglenes jó, de még az ezer éves könyvecske is, ha az utazás utolsó napjáig érvényes. 1. nem tudom, mikor jártál úgy, de már jó ideje ez a rend.
2022. aug. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

2-es, 1-es vagyok és nem akarok vitázni, DE babának lesz akinek az első lesz. Ergo nincs másik, utazás utolsó napjáig szóló ezeréves se. Érted a lényeget ugye? Papírlapot kap az ember amig nem küldik ki a kartyát. Megvan okos 2-eske?

Kedves kérdező, hetfőn hívd fel a kormányablak infó vonalat és kérdezd meg. Lehet mondanak egy címet ahova betudsz menni és lesz lehetőség csinálni valamit. Az én sztorimnál ellpiták az irataim at és másnap utaztam volna, de nem volt akkoriban még lehetőség erre, így buktam az utat.

2022. aug. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!