Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen opciók vannak még...

Milyen opciók vannak még facebookon tiltáson kívül? (Cél hogy az adott személy ne lássa hogy fent vagyok,)

Figyelt kérdés
2022. aug. 22. 07:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Törlés az ismerősök közül
2022. aug. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%

Elérhető állapot kikapcsolása...

Sose értem a bújkálós, titkolózó embereket. Ha meg nem kívánt személy töröld, offold.


Mit kell itt ovis módra viselkedni?


Nálam nincs ilyen, se felesleges bájolgás.


Még az se érdekel, ha családtagról van szó. Szépen elmondom s vagy hábolog vagy intelligens módon elfogadja s pl bemondja "amúgy se tudunk mit kezdeni egymással, más világ vagyunk." - ennyi.


Olyanokkal nem kell felszínesen bájologni, akik nem a te világod.


Ha meg bármi más bajotok van, beszéljétek meg tisztességgel és zárjátok le.

2022. aug. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2es...

engem letiltott valaki, most meg feloldott.. nem értem az okát.. ezért kérdeztem, nem hiszem hogy ő kiváncsi rám, nem írok neki.

Azt nem értem hogy pl van egy személy akivel beszéltem, nem ismerősöm és mutatja hogy fenn van, de őt nem mutatja hogy fenn lenne, emiatt kéredezem, nem kell mindjárt kioktatni

2022. aug. 22. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!