Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehetett ennek a látomásnak...

Mi lehetett ennek a látomásnak a jelentősége? (haszontalan beszólásokra nem vagyok kíváncsi)

Figyelt kérdés
Ezelőtt 3 évvel találtam egy buddhista meditációs videót és kíváncsiságból megnyitottam. Nem gondoltam volna, hogy bármi következménye lehetne. Azt ajánlották, hogy hanyatt fekve hallgassam csukott szemmel és ne gondoljak közben semmire. Így tettem. Nem várt dolog következett. Fél perc után kb. a hangok kezdzek átváltozni és egy hatalmas madárrajnak hallottam. Eleinte csak hallottam. Aztán megláttam egy véres harcmezőt, teli hullákkal és varjakkal. Végigmentem. Szörnyű volt. Nem aludtam. Próbáltam erőszakkal felnyitni a szemem, de nem tudtam, éreztem, hogy nagyon gyorsan mozog a szemgolyóm.A mező végén sütött a nap. Egy szép kastély állt ott, erdővel korbevéve. Magas szikla szelen volt, lent pedig a tenger. Én egy hosszú fekete uszályos bársony ruhában voltam. De más érzéseim voltak, mint a valóságban. Büszke voltam. Ott laktam a kastélyban, bementem a konyhára.Sok szolga serénykedett. Nagy fazakakat mostak. Kiabáltak, kacagtak. Hirtelen az erkélyen teremtem, a kastély közepén. Kinéztem, már nem voltak sehol a halottak, a mező üres volt és szomorú. Éreztem, hogy nagyon más vagyok. Féltem magamtól. Kimentem az erdőbe a kastély mellé, egy ösvényen sétáltam, a ruhám suhogott mögöttem. Lóval közeledett egy férfi. Ismertem. Csak a csizmájára tudtam nézni valamiért. Zöld csizma volt. Hirtelen egy kastély alatti nagy tengerből kiálló szikla tetején termettem, úgy éreztem erős vagyok, magányos, komor, büszke nő. Hirtelen kívülről láttam magam,ahogy a viharos tengerbe zuhanok. A fekete ruha lebbent és én a víz tetején lebegtem háton fekve. Rémületes volt. Felpattant a szemem. Többet biztos, hogy nem próbálom ki, de azért kíváncsi lennék a jelentésére.

2022. aug. 24. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyit ittál előtte?
2022. aug. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi.
2022. aug. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hat ötletem sincs hogy mit jelenthet, elég sok motívum megmutatkozik benne, de teljesen biztos hogy nem hülyeség, ilyen látomásai nincsenek az embernek csak úgy
2022. szept. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyébként megosztanál velem a videót privátban? Köszi!
2022. szept. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!