Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az emberek többsége mikor...

Az emberek többsége mikor fognak rájönni, hogy a hasznos/nem hasznos gombokat a hasznosság szerint használjuk, és ha nem tetszik egy válasz, még lehet hasznos?

Figyelt kérdés
Persze ezek nélkül nem lehetne csemegézni a komment párbajokból, de ugye mégiscsak jobb intelligensen élni.

2020. júl. 11. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Erre kicsi az esély.
2020. júl. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam, arra a kérdésre válaszolva lehet értékelni, hogy „Hasznos SZÁMODRA ez a válasz?”.

Mivel csak ez a lehetőség adott, csak eszerint tudom használni. Erős a gyanúm, hogy az emberek többségénél is így van, bármire is jöttél rá.

Persze, attól, hogy egy válasz adott értékelő(k) számára nem hasznos, még lehet hasznos más értékelő(k) számára.

2020. júl. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 belapus ***** válasza:
90%
Az oktatás színvonalával együtt az esély is csökken.
2020. júl. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Fogas kérdés:

Ha valaki olyan bunkón válaszol hogy kitérsz a hitedből, de mégis senki nem írt annál okosabbat és bölcsebbet... akkor az most hasznos vagy haszontalan válaszoló?

2020. júl. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na ez egyébként valódi dilemma

Volt aki nem épp kedves stílusban írt de végülis használt ott arra mentem

De aki egyenesen bunkó volt ott inkább nem mentem semmire

2020. júl. 13. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!