Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Károli Gáspár Református...

Károli Gáspár Református Egyetem az milyen?

Figyelt kérdés
Lehet hogy erre az egyetemre jelentkeznek szociológiai szakra. Akik ott tanulnak ezen a szakon azok tudnának véleményt mondani? Milyen maga az egyetem? Baj ha nem vagyok vallásos?

2022. aug. 25. 12:55
 1/2 anonim válasza:
67%
Én ugyan nem a szociológiára járok hanem a pedagógus karra, de szerintem hasonló lehet a kettő. Nálunk egy-két speciálisan vallásos tárgy volt mint a bibliaismeret, egyházi ének, de nem vallásosként is teljesíthetőek voltak a követelmények. Engem meggyőzött a suli szellemisége, családias.
2022. aug. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Én jogon tanulok, így a szakról nem tudok mit mondani, viszont a vallás nem vészes. Ateistaként jöttem, minden képzésen van legalább egy kötelező egyházismeret tantárgy, és az évnyitón istentisztelet van, de ennyi, ha nem folysz bele jobban.
2022. szept. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!