Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak a munkáltatóra tartozik,...

Csak a munkáltatóra tartozik, ha egy ott dolgozó bizonyíthatóan lòg a munkaideje alatt?

Figyelt kérdés
Egy àllami ellàtàsròl van szò(védőnő). Bizonyìthatò hivatalos irattal, hogy a munkaidejében màssal tölti az idejét. Tudom, hogy ez nàluk egy természetes dolognak szàmìt, de engem nagyon zavar, hogy az illető munkakerülő. Hol tudnàm jelenteni? Illetve van rà esély, hogy bàrmi következménye lesz? Félek, hogy elsikàljàk, mert àllamiszféra.

2022. aug. 26. 12:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
A Gestapo nagyon szerette az ilyen embereket Magyarországon. Máshol félholtra kellett verni az embereket információért, nálunk maguk ajánlkoztak felebarátaik ellen valló feljelentgetők.
2022. aug. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Te mi módon vagy érintve a dologban?
2022. aug. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"Bizonyìthatò hivata2

Ha az irat hivatalos, akkor hivatalos szerv állította ki - és mégsem lép?

Apád az átkosban házmester volt?

.

A Btk a neten elérhető, keresd meg a megfelelő paragrafus, ha megtalálod benne, akkor törvényesen büntethető.

2022. aug. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet HIVATALOS IRATTAL bizonyítani, hogy valaki mással tölti a munkaidejét?

Másrészt honann tudod, mikor van a munkaideje, mit kellene az adott idöpontban csinálnia, stb?

2022. aug. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Tehetsz feljelentést, utána meg ellened indul eljárás rágalmazásért, személyi jogok megsértéséért - ami teljesen jogos lesz!
2022. aug. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szégyenletes, hogy akik pirosat nyomnak, az nem ért egyet velem. Nem nekem kell restelkednem a nyers őszinteségért, hanem nektek és a kérdezőnek.

Nem mocskolunk embereket! Kérdező, a feleletem egyértelmű: csak a munkaadóra tartozik. Senki másra. Ha bármi közöd van hozzá, akkor az adott hellyel állsz jogviszonyban. Ha sérelem ért, akkor ahhoz fordulhatsz panasszal, vagy annak felettes hatóságához.

2022. aug. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
#6: így van. Aztán kiderül, hogy a munkaadó egy követ fúj-e a lógóssal.
2022. aug. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Még az sem biztos a kérdés alapján, hogy az illetö lóg, vagy esetleg valami miatt aznap nem dolgozott, esetleg csúszatott egyéb okok miatt.
2022. aug. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 NTBS ***** válasza:
100%
És ha szabadságon volt?
2022. aug. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is egyértelmüen a kérdezö rosszindulatú, ártani akar az illetönek.
2022. aug. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!