Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak a munkáltatóra tartozik,...

Csak a munkáltatóra tartozik, ha egy ott dolgozó bizonyíthatóan lòg a munkaideje alatt?

Figyelt kérdés
Egy àllami ellàtàsròl van szò(védőnő). Bizonyìthatò hivatalos irattal, hogy a munkaidejében màssal tölti az idejét. Tudom, hogy ez nàluk egy természetes dolognak szàmìt, de engem nagyon zavar, hogy az illető munkakerülő. Hol tudnàm jelenteni? Illetve van rà esély, hogy bàrmi következménye lesz? Félek, hogy elsikàljàk, mert àllamiszféra.

2022. aug. 26. 12:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kétségtelen hogy léteznek velejéig rossz emberek.

De legtöbbünk ezer hatásnak van kitéve, és a sorsa nem mindig arra fordul, amelyet a társadalom tolerál.

Kedves kérdező! Lehet, valóban elhanyagolja a munkáját. Lehet semmi elfogadható oka nincs rá.

De bizonyos vagy benne, ha leülnétek egy presszóban kávézni, beszélgetni, akkor nem jönne elő, hogy esetleg gondokkal küzd? Hogy beteg, hogy fáradt, hogy elhagyták stb.?

2022. aug. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11-es: szerintem a kérdezöt nem érdekli az illetö, meg a problémái, hanem csak egyszerüen ártani akar neki.
2022. aug. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

KÉRDEZŐ4 - neked kell helyette elvégezni a munkát?

Ha igen, menj panaszra főnökötökhöz.

Ha nem, akkor vigyázz, ha minden lében kanál vagy, a lé lehet szar is!

2022. aug. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!