Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azariah, meg Desh mennyit...

Azariah, meg Desh mennyit kérnek el egy koncertért?

Figyelt kérdés

2022. aug. 26. 15:23
 1/8 anonim válasza:

ezt csak ők, meg a koncert szervezők tudják

de többet mint hinnéd

1 milla fölött

2022. aug. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én 200-400 körül tippeltem volna egy ilyen vidéki fellépést mint pld a palacsinta fesztivál.

De persze nem tudom mennyi cucc, technika, technikus kell nekik mellé.

2022. aug. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

¶uncit a toitoinál.


Attól is függ, hogy hol.

Mivel hazai előadók. Ahol számukra megvan a jobb ár és időpont oda mennek. Ha csóroskodnak a fesztiválok lejárta mellett bevállalnak 1 milla alatt is.

2022. aug. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3:

Pontosan.

2022. okt. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A közepes zenészek is, akik mögött se zenekar se igazi hírnév nincs, elkérnek fél milliót, ők zenekarral, ketten, elég nagy népszerűséggel valószínűleg 1-2 milliót.
2022. okt. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ hogy milyen koncertet adnak, mekkora stábbal, mekkora helyen, mennyi közönségnek, és milyen hosszan. Bár most már szerintem válogathatnak, hogy mit vállalnak el, és a fellépési díjuk is növekedett a teltházas aréna koncert után. Egy 70 perces élő koncert 5-6 millió lehet.
2023. márc. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Itt Tiszaújvárosban nyáron 5 millát kaptak az 1 órás koncertért.
2023. szept. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Úgy tudom

6.5 Mft! De ennek csak töredéke amit ténylegesen meg is kapnak. Persze szépen hangzik de kiadás is van ám. És azért a technikán se spórolnak. Van olyan aki elmegy párszázezerért aztán még mikrofont is ott kap helyszínen

2023. szept. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!