Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet valahogy ideiglenes...

Lehet valahogy ideiglenes erkölcsi bizonyítványt kérni, bármit ami igazolja hogy megvan, csak nem érkezett még meg?

Figyelt kérdés
jövőhét csütörtökre kellene felmutatnom, viszont pénteken tudtam csak megrendelni, van bármi lehetőség arra hogy ha esetleg nem érkezik meg tudjam bizonyítani hogy van? Esetleg valami email formájában.

2022. aug. 27. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. De felesleges is lenne, mert az erkölcsi ügyfélkapun a következő munkanap megérkezik már.
2022. aug. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elfogadták az igazolást arról, hogy már igényeltem. Annyit mondtak, hogyha megvan feltétlen mutassam be. 2 nappal később bevittem, elfogadták.
2022. aug. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak kitudja hogy egyáltalán elkészül 3 munkanap alatt nemhogy át is vehetem. És csütörtökön már eredmény kell nekem.
2022. aug. 27. 16:49
 4/8 anonim ***** válasza:
De ezt az átvételt nem értem... Hiszen megküldik elektronikusan.
2022. aug. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudtommal csak arról értesítenek emailben hogy feladták postán
2022. aug. 27. 19:14
 6/8 anonim ***** válasza:
De miért kellene postán feladni? Aaz Ügyfélkaapudra kapod.
2022. aug. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ügyfélkapun igénylem, de egy szóval sem írják hogy oda kapom, de ha így van és valami infót kapok erről akkor megköszönöm.
2022. aug. 27. 19:58
 8/8 anonim válasza:
Ügyfélkapura kell kérni sőt emelett megkapod postán is! Az igénylésnél kellett oda kérni
2022. szept. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!