Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tudok Neptunon...

Miért nem tudok Neptunon keresztül tantárgyakat felvenni?

Figyelt kérdés
Kiírja kötelező tantárgynál pl., hogy “0/0/550”, tehát 0 jelentkező/0 felvett/ 550 férőhely. Be van állítva a helyes félév is, a hallgatói státuszom is aktív. Fogalmam sincs mi a probléma

2022. aug. 27. 16:22
 1/6 A kérdező kommentje:

BGE PSZK gazmen. szakról van szó.

Írtam e-mailt HÖK-ösöknek is erről, de semmi válasz

2022. aug. 27. 16:25
 2/6 anonim ***** válasza:
Ott nincs TO vagy HSZO? Nekik írjál?
2022. aug. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak a szokásos, gondolom elkezdődött a tárgyfelvétel. A Neptun 7 éve, mikor én kezdtem az egyetemet, akkor is egy kalap sz*r volt, jó látni hogy van ami sosem változik...
2022. aug. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs tárgyfelvételi időszak
2022. aug. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

“Ott nincs TO vagy HSZO? Nekik írjál?

Nekik is írtam, semmi válasz…


“Szerintem nincs tárgyfelvételi időszak”

Fogalmam sincs, mert BGE oldalán az van, hogy júli 19-től szeptember 4-ig, de Instán meg az, hogy aug. 31-től, de van valami előzetes is írva aug. 23-tól, szóval passz.

2022. aug. 29. 20:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha felveszel egy targyat, akkor kiirja hogy nem tudod, mert nincs targyfelveteli idoszak es oda lesz irva, mikor van
2022. aug. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!