Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hitelkártyaval történő sikerte...

Hitelkártyaval történő sikertelen vásárlásról (fedezet hiány miatt)is kap értesítést az ügyfél?

Figyelt kérdés
Nagyon szerencsétlen helyzetbe kerültem, és boltban dolgozom és nem vettem észre időben, hogy a terminál elutasította a fizetést emiatt,az ügyfelet a vevőt már nwm talaltam meg de úgy állítottam ki a papírt mintha fizetett volna, fog jönni szerdán a beadott dolgáért ,csak ugye nem nagyon tudom bizonyítani,mert a kijött terminalszalagon csak annyi van hogy elutasítva meg az időpont
2022. aug. 29. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az elutasítás is bizonyíték, hiszen nincs sikeres tranzakcióról visszaigazolás. Ha jön az üf a cuccáért, gondolom addig nem adhatod ki, míg ténylegesen ki nem fizeti. Erre is meg kell lennie a megfelelő eljárásnak, csak ne pánikolj és ne kezdj magánakciókba, hanem kérdezd meg a felettesed hogy mi legyen. Elmismásolni vagy letagadni úgysem tudod, hiszen a pénz nem érkezett be a bolt számlájára.
2022. aug. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Délután jön majd a felettes féle, biztos le fog jól bszni,persze jogosan mert én csesztem el. Nek tudom mi lesz ha ki kell fizetnem, összesen nincs már annyim fizetésig .
2022. aug. 29. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!