Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Irodában csukló tetoválás...

Irodában csukló tetoválás gondot jelenthet?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy tetoválást a csuklómra, kb egy 6-7 centis minta lenne, már az időpont is megvan a tetoválóhoz, viszont nemsokára új munkahelyem lesz, ahol többnyire home office-ban fogok dolgozni, de heti 1-2 napot be kell majd járnom az irodaházba.


A kérdésem az lenne, hogy manapság irodában mennyire jelent még gondot látható helyen egy tetoválás, mennyire elfogadott vagy épp nem elfogadott? Nem annyira látható helyre kellene csináltatnom inkább?


Egy nagyobb cégről van szó, ügyfelekkel pedig nem lenne személyes kapcsolatom a munkavégzés során.



2022. aug. 29. 23:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Senkit sem erdekel amig nem valami megbotrankoztato vagy egyenesen illegalis mintat csinaltatsz (horogkereszt, voroscsillag, stb). Globalis IT cegnel vagyok, van tobb ferfikollega aki effektive sz.rra van varrva, senkit se erdekelt, van kollegina akinek az arcan (!) is van, az se.
2022. aug. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
Nemodavaló
2022. aug. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Majd meglátod. Mi ezt innen néhány sor szöveg alapján hogyan tudnánk eldönteni? Azt sem tudjuk fiú vagy vagy lány, azt sem hogy hova mégsz dolgozni. A leendő főnökeidet, kollégáidat sem ismerjük...
2022. aug. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem okoz gondot, nekem is van a csuklómon, senki nem foglalkozik vele.
2022. aug. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%

Informattikán kívül szerintem hátrány.


Nekik is addig nézik még el, amíg úgymond hiány van programozókból.


Őszintén, átvette ez a sok divatmajom a tetoválást az alvilágtól, meg különböző törzsektől.


Amint lesz egy tetoválásod, igen, megfognak páran bélyegezni emiatt. Főleg ha hülyén is néz ki.

2022. aug. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%
Csúf
2022. aug. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Tetoválásom már van egy, csak az nem annyira látható helyen.


És ha nem csuklón lenne a tetoválás, hanem mondjuk felkaron és jobban el tudom takarni, hogyha szükséges?

Ha nem is lehetne tetoválás, ha munkában nem fog látszani, akkor gondolom nem szólhatnak érte, nem?


Informatikai terület amúgy és nő vagyok

2022. aug. 30. 15:31
 8/13 anonim ***** válasza:

de mit fog ábrázolni? Egy kékeres vérerest? vagy pillangókat? Egy démont?


Nem mindegy.

2022. aug. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Egy mesefigurás kis minta és egy Ohana felirat lenne
2022. aug. 30. 16:08
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
Senki nem fog a kisse gyerekes Lilo es Stitch tetkodert megszolni.
2022. aug. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!