Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budapesten hol van olyan...

Budapesten hol van olyan lőtér, ahol a saját tulajdonú gumilövedékes fegyveremmel tudok gyakorolni, lőni?

Figyelt kérdés
Felhívtam egy párat, de mindenhol azt mondják, hogy csomagjaik vannak 25+ ezer forintért és ráadásul az egyik helyen még azt is hozzátették, hogy ha csomagot válaszotok akkor sem használhatom a sajátomat nemhogy az ottani fegyver mellett, de még helyette sem. Ekkora baromságot!

2022. szept. 1. 07:40
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

"Ekkora baromságot!"


Jah, micsoda baromság, hogy a normálisan karban tartott, szabályzott lőszerre állított, bizonyítottan biztonságos fegyverek helyett nem engedi az üzemeltető (és a fent említett kontrollált helyzetekre kiképzett lövészek) nem engedi, hogy pistike a saját vackát használja, ki tudja milyen állapotban, ki tudja milyen lőszerrel. Felháborító...

2022. szept. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ha a kérdésre nem tudsz válaszolni akkor minek írogatsz értelmetlen dolgokat?


1. ezeket amiket felsoroltál még érteném is, de ilyen érveket senki nem mondott akikkel beszéltem. csak arra mennek, hogy az ő cuccukat használd és minél többet fizess.

2. ez a fegyver engedély nélkül tartható tehát az én dolgom, hogy van karban tartva és milyen lőszerrel használom. Ha otthon használom önvédelemre, ugyan ott vagyok ahol pistike, aki a saját vackát használja. Sőt ha bejelentem, viselhetem is és akkor sem kérdezi meg senki, hogy milyen állapotban van és kisebb sérülés helyett esetleg meg is ölhetem a támadót ha ez ekkora reális veszélyt jelentene mint ahogy Te azt gondolod. Értem hogy hozzávaló lőszer kell, de ez is az én felelősségem, gondolom ha az ő csomagjukat választom akkor sem enged semmit csinálni amíg egy halom felelősségi nyilatkozatot alá nem írok.

3.mind a lőszert, mind a fegyvert tudja ellenőrizni, hogy milyen és milyen állapotban van, ha annyira kiképzett csak rá kell néznie és tudja. Azonban meg sem kérdezte senki, milyen fegyver, mikor vettem, hol vettem vagy milyen állapotban van.


Ne nézzél már légy szíves mindenkit hülyének, hogy nem tudja vagy néz utána mit hogyan kell. Elmondom, hogy anno még 2014 előtt fegyver vizsga is kellett az önvédelmi fegyverekhez és azt is megcsináltam és ha érdekel, (gondolom nem mert csak írogatsz a tények megismerése nélkül) voltam katona is és rendszeresen kellett a fegyvereinket karban tartani.

2022. szept. 1. 21:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyálon a Gemini lőtéren próbáld meg.
2022. szept. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!