Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyarországon megszüntek a...

Magyarországon megszüntek a DIGI TV adások?

Figyelt kérdés
Észrevettük, hogya Digi World csatornára azt írja ki, hogy kódolt, pedig van előfizetésünk rá. Felhívtam a szolgáltatót, (Kapos-Net)amire egy női hang azt válaszolta, hogy az összes Digi adás megszűnik Magyarországon. Mit tudtok erről?

#előfizetés #Digi #Kapos-Net
2022. szept. 1. 13:24
 1/10 TappancsMancs ***** válasza:
49%
Akkor ki is értesítenének. Országos híranyag lenne, szóval ezért nem hiszem. A digi sportra írták, hogy megszűnnek, nem tudom mikortól.
2022. szept. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 TappancsMancs ***** válasza:
Ja és a digi sokszor variál valamit... nem tudom mit és az segít, ha a tv-n az összes csatornát újra programozod. Mintha új lenne a tv.
2022. szept. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A 4iG megvette a Digi Magyarországot, hónapokkal ezelőtt bejelentették, hogy ma megszüntetik a Digi saját csatornáit, bár ezt a saját oldalaikon nem reklámozták. Helyette van ingyen FilmBox ócska zs kategóriás filmekkel, és id Discovery bűnügyekkel.
2022. szept. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A 3 sportcsatorna 08.05.-től, a többi volt Digi saját csatorna 09.01.-től nem sugároz.
2022. szept. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4-es, a válaszoddal valami nem OK. Most néztem meg, a sport 1 és 2 még működik, csak a 3-as tűnt el.


A Digi csatornákat gyakran néztük a természetfilmek miatt. Ha betesznek helyette ócskaságokat, romlik a szolgáltatás minősége. Az előfizetés ára meg persze marad. Elég bosszantó!

2022. szept. 1. 20:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Én komolyan gondolkodom, hogy átmegyek a Telekomhoz.
2022. szept. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A Sport1 és Sport2 persze hogy működik! A DigiSport1-2-3 szűnt meg.
2022. szept. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7-es. A digi sport 1 és 2 tegnap még működött, de csak azért, hogy még megvan-e. csak azért nem íram elé, hogy Digi, mert természetesnek vettem, hogy arról beszélünk.

Ma nem néztem meg, mert nem vagyok sportrajongó, tőlem akár törölhetnék az összes sportcsatornát. Úgy vagyok vele, hogy sportolni OK., de bámulni a képernyőn, mi abban a szórakozás? Én inkább a Digi természetfilmjeit sajnálom.


6-os. A kapos-Netnek az az előnye a többi szolgáltatóhoz képest, hogy kábelen jön, és az előfizetett 141 digitális mellett a csatornák egy jó részét adja analógban is. Az analógot akárhány TV-n nézhetem, nem kell minden szobában plusz fizetni érte. Sok unoka esetén ez fontos, mert mind mást nézne. Amíg a Kapos-net meg nem szünteti az analóg adást, maradok itt.

2022. szept. 2. 23:22
 9/10 A kérdező kommentje:

Kimaradt néhány szó az előbbi hozzászólásból.


... de csak azért néztem meg, hogy még megvan-e.

2022. szept. 2. 23:28
 10/10 anonim ***** válasza:
A DIGI kezdő névvel jelzett összes csatorna megszűnt! A DIGI Sport 1, DIGI Sport 2, DIGI Sport 3 még 2022 augusztus 5.-én megszűnt. A Digi Life, Digi World, Digi Animal World, Film Now, Music Channel, H!T Music Channel csatornák pedig 2022. szeptember 1.-én szűntek meg. Azért szűnt meg mert a 4IG meg vette a DIGI kft. és a 4IG nem kapott tovább terjesztési / sugárzási jogot a RCS&RDS-től. Igy az előbbiekben említett csatornákat ne keresd többé, mert megszüntek.
2022. szept. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!