Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » H&M üzletbe tudok visszavinni...

H&M üzletbe tudok visszavinni rendelt ruhát?

Figyelt kérdés

A nyár elején vettem egy fekete, magas derekú leggingst a H&M-ben, és mivel imádom, méretben is tökéletes ezért gondoltam még veszek belőle, de az üzletben nem találtam így végül inkább rendeltem.

Viszont mikor ma végre megjött derült ki, hogy rosszat rendeltem,és amit kézhez kaptam az nem kell.

Ha visszaküldöm hetekig is eltarthat míg visszautalják a pénzt, és azon gondolkodtam, hogy vajon az üzletbe is vissza tudom-e vinni? Persze a számlával együtt.

Felvenni nem vettem fel, még a címke is rajta van, csak a zacskóból szedtem ki, de azonnal láttam a hogy ez nem jó termék.

Valaki esetleg volt már hasonló helyzetben?



2022. szept. 1. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csak DPD-vel tudod visszaküldeni.
2022. szept. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ahogy az 1 -es írta.
2022. szept. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És akkor gondolom a felhasznált kedvezmény kuponokat sem kapom vissza, ugye?
2022. szept. 2. 05:22
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem az oldalukat helyetted. Bocs!

A törvénytől eltérően nem 14, hanem 30 napod van meggondolni magad, és visszaküldeni a terméked. Visszaküldeni, nem visszavinni!

Ha nem vagy klubtag, akkor 990 Ft a visszaküldés költsége. A kuponokról nem találtam semmit, igaz, nem az Ászf-et olvastam át.

2022. szept. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem kapod vissza a kuponokat.
2022. szept. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!