Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért kell a csomagolást is...

Miért kell a csomagolást is visszavinni az üzletbe hibás áru esetén? Blokk megvan természetesen.

Figyelt kérdés
2021. dec. 28. 07:58
 1/3 A kérdező kommentje:
A termék nem javítható. Szívem szerint a cserét sem fogadnám el, mert a cucc úgy szar ahogy van. A következővel kb. ugyanígy járnék.
2021. dec. 28. 08:01
 2/3 anonim ***** válasza:
55%

mert ez a szabály.

ha nem tetszik akkor állj el a vásárlástól, kérj kompenzációt

2021. dec. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mégis elfogadták doboz nélkül is.

Amúgy, ha már szabály, talán alap(szabály), hogy silány cuccot nem árulunk, aztán pedig szabályra hivatkozva követeljük eredeti csomagolásban a visszavétel után szemétre kerülő árut.

Egyébként beszédes, hogy a termék 13ezerről 5-re le volt árazva, nyilván nem véletlenül. Részemről ez impulzus vásárlás volt. Mikor szétesett a cucc, rákerestem neten véleményekre. Egyetlen egyet találtam, pontosan úgy járt vele az illető, mint én. Nyilván még sokan jártak így, különben nem akart volna ennyire szabadulni az áruház tőle, hogy harmadára leárazza.

Lényeg a lényeg, mégis le lehetett vásárolni.

Ami azért bosszant, hogy az elején mégis el akartak küldeni a francba a reklamációmmal.

2021. dec. 29. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!