Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet ingyen pisilni...

Hol lehet ingyen pisilni Budapesten?

Figyelt kérdés
Nem ilyenre vagyok kíváncsi hogy parkban bokorban. Sem arra hogy bemesz fogyasztasz. Minel több helyet mondjatok! Ha belsobb kerületben van park vagy elhagyatott hely ahol takarás van nem lát kamera senki nem buntethetnek meg az is jöhet.

2022. szept. 5. 14:29
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
8-as válasz tetszett. Igen, elsősorban ilyen plázákra gondoltam, azok mindehol vannak a közelben. De mint többen írták, nem egyértelmű, melyek fizetősek. Kicsit furcsállom is ha nem fizetős, ugyanis minden tróger bemegy akkor. Én vizelnék szívesen parkban, ha nincs más, amennyiben olyan ahol van sűrű növényzetes eldugottabb rész is. Nem lát elsősörban rendőr, kamera, járókelő, bár mire kijönnének a kopók valószínűleg már rég végzek, el is megyek. Vicces, de a Gellérthegy, mint nagy parkos rész sem igazán alkalmas erre, nincs sűrű növényzet és alattad, feletted sétányok, átlátni róla, ráadásul sok a turista is.
2022. szept. 5. 23:37
 12/16 A kérdező kommentje:
Ja és fizetős sem nagyon van. Esetleg még 50-100 Ft önköltségi ár érte.Toi-toi olcsón telepíthető volna.
2022. szept. 5. 23:39
 13/16 anonim ***** válasza:
A Toi-toi ronda, és nem tudom, voltál-e már ilyenben. Én néhányszor igen. Az ügykezelés rendre elmaradt, ahogy benéztem.
2022. szept. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igen epitkezesiben. Ronda de celnak megfelel olcson telepíthető. Takaritani meg persze ugyanugy kéne
2022. szept. 6. 15:06
 15/16 anonim ***** válasza:
44%
Legtöbb bevásárlóközpontban ingyenes a wc
2022. szept. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Amíg ilyen a közmorál és a magyar ember ennyire irigy és kicsinyes embertársaival, addig egyre több helyen fizetős lesz a WC, sőt, egyre nagyobb üzlet lesz a WC üzemeltetésben, természetesen a NER közeli vállalkozóknak. A sok birka meg fizeti az adót...


Egy normális ember ezt úgy oldaná meg, hogy csatornanyílások fölé (ahova egyébként is megy a nagydolog) lenne ilyen román stílusú pottyantó, ahol nagy piros betűkkel ki lenne írva, hogy mindenki csak saját felelősségére használhatja, így nem menne az állami erőforrás arra, hogy beesett iPhone-okat halászik ki a katasztrófavédelem, vagy beleesik a pulya vagy a Porerániai törpespicc.


Az FKF illemhelyenként keményen elpazarolna rá a nap végén pár liter fertőtlenítős vizet, amit egy gőzborotvával végigszánt a felületen és problem solved.


Ha a 990-es helyjegyes intercityken lehetnek pottyantós lyukas vécék nem ivóvíz kondenzvízzel (ha egyáltalán van a tartályban), akkor ez se okozzon már gondot, főleg figyelembe véve bizonyos forgalmasabb tereken lévő általános koszt és szennyeződést.


És talán a BKV járatok is tisztábbak lennének pozitív hozadékként.


Értem én, hogy mindenkinek kell a pénz mindenre, korlátlan mennyiségben, de azért legyen már egy határ, hogy alapvető LÉTSZÜKSÉGLETEKÉRT ne kérjünk már pénzt, vagy akkor ne hívjuk fejlett világnak, mert annyival jobb, mint India, hogy van térkő, meg kevesebb döglött tehén úszik a Gangeszben, akarom mondani, Dunában...


Tök kulturált dolog, hogy a kutyák után zacskóban össze kell szedni a nagydolgot, a kisdolgot meg elvégzi egy parkos részen. Az ember, mint főemlős önmaga ellen hozott törvényeket, saját társait büntetteti a hatóság embereivel ugyanezért.


A közmorálnak kéne jobbnak lenni. Nem szemetelni, nem hátrahagyni a nagy dolgot, nem büntetni érte...

2023. szept. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!