Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van most az egy hónapja...

Mi van most az egy hónapja eltűnt inárcsi édesanyával?

Figyelt kérdés

Mert már 100 éve nem írnak róla semmit.


Még azt se, hogy él-e, hal-e. Pedig minden nap beírom.



2022. szept. 6. 13:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én is rákeresek néha, de sehol nincs fent új info. Körözött személyek közt minap még megtaláltam, tehát gondolom a helyzet sajnos változatlan. 1 hónap telt el. Nem jó jel. Szegényem...
2022. szept. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
El van tűnve. Nyilván ha lenne új hír, akkor írnának róla.
2022. szept. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Ja, napok óta ezen idegeskedek, hogy még mindig semmi hír sincs róla azóta sehol:(
2022. szept. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs sajnos...
2022. szept. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű már nem él.:(

Szerintem amúgy a rendőrség rendesen elszúrta.Nem vették komolyan,akkor kellett volna forró nyomon elindulni,amíg még talán voltak nyomok.Jó ég tudhatja szegény kiknek a kezébe került.

2022. szept. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

“ Mária eltűnése napján munkába menet be akart térni a rendőrségre, hogy intézkedjen 14 éves lánya gyermekelhelyezési pere kapcsán, ami a kamasz apjával szemben folyik. Időközben kiderült, hogy a férfi, Mária exe erőszakos cselekmények miatt csak nemrég szabadult a börtönből. Amiatt ült, hogy a feleségét, Máriát bántalmazta, a nőnek pedig nem sokkal a férfi kiszabadulása veszett nyoma.”


Előbb-utóbb minden ki fog derülni, mint ahogy vannak ügyek, melyek évtized múlva tettek pontot a nyomozók.

2022. szept. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Az alatt a fel nem tárt 10 perc alatt történt valami, találkozhatott valakivel, valakikkel. Az alibi nem jelent semmit. Tele a kriminológua megbízásos történetekkel. Bárki lehet. Cui prodest?

2022. szept. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is épp most néztem , van - e róla valami új információ , de sajnos semmi. Szegény lányai , nagyon szorítok , hogy előkerüljön az anyukájuk. El sem tudom képzelni, hova lehetett. De mennyi ilyen eltűnés van, ami megoldatlan.
2022. okt. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Valaki tud valamit ?
2023. jún. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Semmi sajnos :(
2023. jún. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!