Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Foodpanda rendelést kérhetek...

Foodpanda rendelést kérhetek hostelbe?

Figyelt kérdés

Bocsi ha hülyeséget kérdezek, de ez az első hogy ilyen történik. Elutazom a hétvégére és egy kis hostelben fogok aludni. Szívesen főztem volna, de az ottani konyha nem alkalmas erre, úgyhogy a rendelésnél maradtam. Az lenne a kérdésem, hogy Foodpandán ha megadom a hostel címét, az úgy jó? A futár honnan fogja tudni hogy ki rendelte a kaját, vagy hogy jön be egyáltalán? Ha a szállásra nem kérhetem, tudnátok alternatívát mondani?

Köszi előre is a segítséget 🙂



2022. szept. 6. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Oda kéred ahova akarod. Add meg a számod hogy a futár megtaláljon.

Nem megy be, fogod magad és kisétálsz a portára. Ennyit igazán megtehetsz.

2022. szept. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nyugodtan rendelhetsz. Nagyon népszerű téma ez, nem te vagy az egyetlen.


Én úgy szoktam rendelni kaját a koliba, hogy ugye megrendelem a Foodpandán amit akarok, és ha a futár már a közelben van, akkor felhív, hogy menjek ki, vegyem át a kaját. Én lemegyek egészen a bejárathoz, átveszem a kaját, aztán visszajövök, már a kajával a kezemben.

2022. szept. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán lehet, ha szállítanak oda, azt azért csekkold le előtte, beírod a pontos címet és máris láthatod. És lemész a portára a kajáért, mert a futárt nem fogják felengedni.
2022. szept. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor kisétálok majd az épület elé ha már úton van a futár, az lesz a legegyszerűbb. Nagyon köszönöm mindegyikőtöknek! ❤️
2022. szept. 6. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!