Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi ez az értelmetlen változás...

Mi ez az értelmetlen változás a Foodpandánál? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Pár hete rendeltem a Burger Kingből menüt, ahol ki volt írva, hogy max. 2000 ft-ig rendelhetek. Ezért úgy kellett rendelnem, hogy kijöjjön az összeg és ne legyen túl sok a kaja, mivel jóllakottan nem tudok dolgozni. (egypár kollégám úgy rendelt kaját, hogy csak a felét fogyasztották el, a többi meg a kukában landolt. Én meg nem pazarlom az ételt)

A másik az, hogy ha másik kerületből rendelnék ételt, akkor kiírja, hogy "az étterem kicsit túl messze van tőled". (akkor is, ha csak félórányira van!) Ez nagyon nem tetszik nekem, mert másfél hónapja rendeltem a BelFritből, ami valóban félórányira van a munkahelyemtől és gond nélkül szállították ki.

Ezen a héten is rendelni szerettem volna a Burger Kingből, és kiírták, hogy max. 3500 ft-ig lehet rendelni. Egyik kollégám ki volt akadva, hogy ilyesmiket várnak el a megrendelőktől.


Miért van ez?



2022. aug. 15. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem mi a problémád azzal, ha a rendelés maximális összege van meghatarozva. Rendelhetsz 500ert, ha nem tudsz vagy akarsz annyi mindent megenni
2022. aug. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Te meg miről beszélsz mégis?
2022. aug. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem minimum összegre gondolsz maximum helyett?

Egyébként szerintem étterem függő, hogy milyen minimum összeget szab meg, olyannal még nem találkoztam, hogy étterem tiltotta volna a túl nagy rendelést, max több idő. A szállítási terület is olyan gondolom, hogy az étterem egyezik meg róla a foodpandaval és minél nagyobb terület, annál drágább. Vagy a katatorveny miatt kevés a futár és szűkebbek a szállítási területek.

2022. aug. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Maximum összeg? :D mármint te az ettermek álomvendégeként elköltenél 20ezret, de csak 2t engedélyeznek neked?? :D lol, minimum összeg lesz az.
2022. aug. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Életemben nem rendeltem ezektől, de ezt szerintem benézted.


Miért is lenne maximum?

A kalóriák miatt?


És akkor mi van ha egy 5 fős baráti társoság rendel? Nekik is annyi a maximum? És ha mittudomén a focicsapat egy kupa után rendelne fejenként egy menüt?


Vagy a szállító doboz miatt? Akkor majd az autót küldik, abba 20 fő kajája is belefér.


Szerintem is minimum lesz az, mert a sok unatkozó hülyegyerek szivatná a futárt meg az éttermet azzal, hogy hozat egy darab kis kólát, és azért a pár száz forintért nem éri meg fél órát tekerni.

2022. aug. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem adtok le közösen rendelést a kollégákkal? Mi úgy szoktuk. Összedobjuk a pénzt és egy ember lerendeli.
2022. aug. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez a kérdés több ponton is kvaértelmetlen :D


"Ki volt írva, hogy max 2000 ftig rendelhetek"

-ilyen nincs.



"Kijöjjön az összeg és ne legyen túl sok a kaja"


Mármint figyelned kellett, hogy 2000 ftért, amiért kb semmit nem kapsz, nehogy hektárnyi kajat rendelj véletlenül? :D


"Kiírja hogy kicsit túl messze van"

Ez téged miért is érdekel, ha amúgy is tudod, hogy mennyi idő alatt szállítják ki? :D

2022. aug. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!