Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mentetek már suliba mezítláb?

Mentetek már suliba mezítláb?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen volt?

2022. szept. 7. 15:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Én mindig itthon a tanyan mezítláb járkálok jó már megszoktam.
2022. szept. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mármint teljesen mezítláb?
2022. szept. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
29%
Bzd már meg a sok mezítlábas kérdésedet! Remélem elég érthető voltam! Minden napra jut kettő, a jó életbe már!
2022. szept. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

#3

Minek olvasod el?

2022. szept. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%
Még jó hogy nem. Elemi illemet tudjon már egy hat éves is, hogy hol hogy illik megjelenni..
2022. szept. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%

volt már ilyen kérdés

régen, általános suliba mentünk párszor többen is mezítláb

megdumáltuk előre, nem volt belőle balhé

2022. szept. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
17%
Mi ez, valami lábfétises pedofil a kérdező, vagy mi van?
2022. szept. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
#5 ennek mi köze az illemhez. vannak országok ahol teljesen normális mezítláb menni iskolába. pl új-zélandon
2022. szept. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
40%
#4 - Mert figyelve van több, a kérdező által is megadott kulcsszó, így ez a kérdés is benne van a listában, nem tudom kikerülni. Kivehetném a figyelt kulcsszavak közül ezeket, viszont egy ember folyamatos hülyesége miatt lemaradni egy érdekes kérdésről elég idegesítő, főleg ha még válaszolni is tudtam volna rá. Tényleg, hetek óta teszi fel az idióta mezítlábas kérdéseit, sokáig tűrök, de egy pont után már unom. (#3)
2022. szept. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%
'30-as, '40-es években ez igen elterjedt szokás volt Magyarországon. De azt nem lábfétisnek hívták, hanem végtelen nyomornak. És nem nyáron, inkább télvíz idején volt szokásban. Vegetációs időben napszámba, gyalogrobotba zavarták őket a kötelező elemi népiskola helyett, különben éhen vesztek volna. Szintén mezítláb. Cipő kevesebb volt, mint gyermekláb.
2022. szept. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!