Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Könyvajánlót kell írnom (?)...

Könyvajánlót kell írnom (?) holnapra házinak 5-6 mondatba de fogalmam sincs melyik könyvről írjak és mit... Olyanokat ne írjatok hogy arrol a konyvrol amit olvastam es tetszett stb. Mert a legtobb konyv amit olvatam az inkabb ->

Figyelt kérdés
Ilyen romantikus ifjusági izé, arrol meg nem akarok mert ha meg fel kell olvasni cringe lesz😅 és nemtudom melyik könyvről írjak, meg hogy egyáltalán mit... Mármint értem hogy kell de nemtudtam sose ilyen ajánló fogalmazásokat írni...
2022. szept. 7. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pl. Matthias Noback: Object Design Style Guide - kiváló könyv!
2022. szept. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. szept. 7. 17:11
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Első, ne mááááááááár :DDDDDD

Kérdező, írhatsz olyan könyvről is, amit olvastál, de nem tetszett. Ha nem szabták meg külön, akkor akár a kötelező olvasmányok egyikéről is. Vagy például a Harry Potter is elég felkapott, azt biztos olvastad.

2022. szept. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az Állatfarm: Tündérmese (Animal Farm: A Fairy Story) George Orwell szatirikus kisregénye (gyakran allegóriának vagy modern fabulának is tartják). Látszólag olyan állatokról szól, akik elűzik annak a farmnak a tulajdonosát, ahol élnek. Ezután maguk vezetik a farmot, ami végül kemény diktatúrává válik. A regényt Orwell a második világháború idején írta, és 1945. augusztus 17-én jelent meg. Valódi népszerűségre csak az 1950-es évek végén tett szert. 1954-ben rajzfilm, 1999-ben élőszereplős filmfeldolgozás készült belőle.


Nincsmit

2022. szept. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!
2022. szept. 7. 17:23
 6/6 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki tudna írni ajánlást a Vendéglista című könyvről?
2022. szept. 7. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!