Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem lehet Vodafone...

Miért nem lehet Vodafone feltöltőkártyás sim kártyával lottózni sms ben? Mi ennek az értelme?

Figyelt kérdés
Sajnos aki feltöltőkártyás és vodafonos annak már nem lehet sms ben lottózni szeptember 1 óta. De mi ennek az értelme? Azt képzelik hogy majd ezért számlás leszek vagy mi? Alig telefonálok szóval biztos nem leszek számlás. Inkább akkor veszek feltölős simet a yetteltől vagy bármelyik másik szolgáltatótól. Nekem ez hogy néha lottózom ez fontos volt. Mert még ha csak egy kicsi esély is van csak nagyon kevés, izgalmas volt hogy van rá esély hogy a nyomorult életem jobbra fordul.

2022. szept. 8. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
És miért nem mész be egy lottózóba?
2022. szept. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az értelmét (inkább talán okát) a Vodafone ügyfélszolgálata tudja megmondani, ha megkérdezed tőlük. A honlapon indoklást nem adnak, csak ezt írják: „A szolgáltatás jelenleg csak havidíjas előfizetéssel vehető igénybe, tehát a vásárlásért utólag - az egyéni hitelkereted erejéig –, havi mobilszámláddal kell fizetned. A szolgáltatás feltöltőkártyás Ügyfeleinknek jelenleg nem elérhető.”


Bármilyen okot is tudsz meg, attól még ez a helyzet: Vodafone feltöltőkártyásként nem tudsz SMS Lottót játszani.


Ha ragaszkodsz a Vodafone mobiltelefonról történő játékhoz, töltsd le az Okoslottó alkalmazást; annál nem írnak semmilyen korlátozásról.

2022. szept. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Lehet lottózni a neten keresztül, de szerintem mobil app is van rá.
2022. szept. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Alkalmazással vagy neten tudsz ugyanúgy lottózni
2022. szept. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is tudom hogy lehet másképp is lottózni. Csak nem ez volt a kérdés. Nekem így volt kényelmes hogy sim kártyáról le veszi a pénzt. Igazolni sem kell magam mert sim kártya alapján tudják ki vagyok. Nekem ez megfelelt. Szerintem kihozok máshonnan feltöltős simet. Nem tetszik ez nekem hogy ennyire korlátoznak.
2022. nov. 4. 19:42
 6/8 A kérdező kommentje:
Látszik hogy királyunk megvette a Vodafone t is
2022. nov. 4. 19:42
 7/8 A kérdező kommentje:
Amúgy meg miért kéne nekem lottózóba járni drágalátos egyes 2022 ben? Nem azért fizetek hogy korlátozanak.
2022. nov. 4. 19:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kicseszésből. Azért hogy rákényszerítsenek arra, hogy előfizetéses legyél.
2023. febr. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!