Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy mondhatni...

Mit csináljak, hogy mondhatni ne pisiljek be?

Figyelt kérdés
A probléma az hogy miután pisilek és végzek mindig az van hogy utána percekre rá, akár egy fél óra/egy óra múlva kiszökik pár csepp és rohat kellemetlen mert van hogy átüt a nadrágom is emiatt pl világosabb színü nadrágokat nem is merek felvenni, mert átüt ott a folt és, ha valaki észre veszi nagyon gáz. Mit tudok ez ellen tenni esetleg van olyan alsó, amin nem üt át annyira, hogy a nadrágot is át üti vagy valami? Tudom gáz a kérdés, de már zavar.

2022. szept. 17. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az urológus mit mondott?
2022. szept. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

először is hány éves vagy, és férfi, vagy nő?


Sajnos ezek ismeretében tudok pontosabban segíteni.. Nem egy borzalmas probléma, megoldható!

2022. szept. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lenne egy orvos véleményét megkérdezni. Addig meg vennék betétet. Nem derül ki, hogy milyen nemű vagy, de már férfiaknak is árulnak betétet.
2022. szept. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is, menj orvoshoz, mert a legtöbb esetben rendbe lehet hozni.

Másodszor nem túl drágán lehet éppen ilyen esetekre való betétet venni (férfiaknak is meg nöknek is), amik annyira vékonyak, hogy nem látszanak, cserébe aránylag sok folyadékot (1,5-2,5 dl) fel tudnak venni, és az esetlegs szagot is megelözik.

2022. szept. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős vagy? A fogalmazás alapján lánynak gondolnálak, de nem vagyok benne biztos. Mióta áll fenn ez a probléma?

Eddig mivel próbálkoztál a probléma kezelése kapcsán és azokkal milyen eredményt értél el?

Ezeket fontos lenne tudni.

2022. szept. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok 17 éves. Eddig nem nagyon tettem semmit a probléma ellen mert úgy igazán tavaly kezdődött már pontosan nem tudom mikor.
2022. szept. 18. 11:13
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor urológia, utánagondolása annak, hogy van-e valami tartós betegséged, aminek ez a következménye lehet. Gondold végig, van-e valami közelmúltbeli eset, aminek ez a következménye, vagy tán gyógyszer, tán pszichés?
2022. szept. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!