Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek lenne azzal gond...

Szerintetek lenne azzal gond ha egy 4 éve meghalt énekesről szeretnék képeket nyomtatni?

Figyelt kérdés

Szeretnék róla írni egy oldalt 1 füzetbe, képekkel és néhány sorral a dalaival.

Ebben nincsen semmi, nem?



2022. szept. 18. 17:55
 1/3 anonim válasza:
Nem,miert lenne?
2022. szept. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. Mégis mire gondoltál? Hogy kegyeletsértő? Vagy nekrofilnak néznek érte? Szerinted John pl. Lennonról nem jelent meg ezernyi könyv a halála után? Az életrajzi könyvek már csak ilyenek... Amúgy kicsoda az énekes? Dolores? Avicii?
2022. szept. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2

Nem tudom. Csak, hogy hátha tiszteletlenség vagy valami főleg úgy, hogy én nem ismertem személyesen. Meg ilyesmik.


Hát az énekes, rapper igazából Xxxtentacion.

Igen, tudom nyilván most megvan a véleményed meg mindenkinek aki olvassa, hogy hogy lehetett szeretni meg miket tett stb. Meg sokan nem szeretitek azt a dumát, hogy segítettek a zenéi amikor padlón voltam és én sem így fogalmaznék hanem, hogy én és a bátyám még 2017-ben szerettük meg kicsit voltunk és ha rágondolok az az időszak jut eszembe, hogy mennyivel jobb életem volt akkoriban. És, hogy hiányzik az az időszak.

És én őt is szerettem. Én nem feltétlenül tartom rossz embernek. A rajongóival kedves volt, motivációs szövegeket írt instagramja stb. Valamint a végén, olyan 2018 körül nagyot változott. Elkezdett adományozni, segíteni az embereken és én valamit a dalaiban is észrevettem.


Ezt most csak azért írom le, mert nem akartam, hogy le legyek támadva miatta.

2022. szept. 19. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!