Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy szívjam ki a kezem?

Hogy szívjam ki a kezem?

Figyelt kérdés
Mindehogy próbáltam de nem megy foggal kell vagy szájjal?És meddig kell szívni?

2022. szept. 21. 18:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azt kérdezném, hogy miért?
2022. szept. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak meg akarom tanulni😂
2022. szept. 21. 18:51
 3/11 A kérdező kommentje:
Valami normálisabb választ?:)
2022. szept. 21. 20:40
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
De... mit akarsz belőle kiszívni? Mit akarsz pontosan megtanulni?
2022. szept. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egy pasi nyakát kiszívni,de hogy tudnám ha még a kezemet sem tudom?
2022. szept. 22. 10:57
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Eh:D

Egy nyak sokkal puhább konstrukció, mint eg ykéz!:D Gondolj már bele hol van csont a nyakban és hol a kézben:D


Egyébként ez a kiszívás jó nagy baromság. Mármint azon kívül, hogy megjelölöd a másikat, mint kutya a tűzcsapot, semmire sem jó, élvezeti faktora sincs.

Ha örömöt akarsz okozni, akkor apró pici harapdálásokat cisnálj inkább. Sokkal jobban esik, sokkal kellemesebb, és mellesleg még ritkábbna is hagy nyomot. Persze tud az is.

Kis harapásokat meg úgy érdemes cisnálni pl, hogy nem is igazán a fogaiddal csíped össze a bőrt, mert az baromira tud fájni, hanem pl a felső fogaid és a nyelved közé. Sokkal puhább. forróbb.


Egyébként a kiszívás okozta folt az nem más mint véraláfutás. Ugyanazt éred el, ha ököllel ráversz egyet:D Az jó? Nem? Naugye.

2022. szept. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak racsokolsz es elkezded szívni es ha elég nagy vakumot csinalsz meglatszik majd. Haraphatsz is picit a végén :D csak h erezze a torodest
2022. szept. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én 10 éve szívom a pasik vérét :D
2022. szept. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na tudjátok mit szívjatok ki....;D
2022. szept. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szádat összhuzod kicsit ráharapsz és mintha szivoszálon szivnád a limonádét ugy szivod! harapás finomabb
2022. szept. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!