Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a Tescóban árufeltöltők...

Milyen a Tescóban árufeltöltőként dolgozni?

Figyelt kérdés
Írjatok tapasztalatokat, aki ebben dolgozik!

2022. szept. 23. 10:56
 1/4 anonim válasza:
100%

Szia, én már 3 éve tesconal dolgozom, illetve abba beletartozik 2 év szakmai gyakorlatom, azóta vissza mentem állandóba. Elore Neharagudj hogy hosszút irok.


Hat meg mondom őszintén, nagyon szar. Ugye minden Tesco más, szinten a kollégák meg a vezetők, Szóval lehet hogy az en eddigi tapasztalatom más mint mondjuk egy másik Tescóban levő dolgozo-é.


En most mar nem töltök árut, az en szerződésem szerint pénztáros vagyok, amit nagyon szeretek, de számomra az áru feltöltés egy halál.


Attól függetlenül hogy diák voltam, úgy bánt velem a vezetőség mint egy ott dolgozó személy, és nekem a gyakorlat 70%-a Áru feltöltésből ált., legtöbbször a friss árut töltöttem, csemege, tej, mirelit, ceres (kenyerek), de volt olyan, hogy szárazáru, non food stb.


Mindenkinek más a kapacitása, en, személy szerint nem szeretem a fizikai munkát, az en tescomba nagyon terhelő az aru feltöltés, nagyon gyorsan kell, nagyon sok az áru, Es senki nem segit.


De emellett ha nem haladsz vele, Es tegyük fel műszakod végén nem sikerült kitölteni 4 teli Roli kocsi tejet, amellett ki forgatni a 6 regi kis kocsit, + meg kitölteni a 2 raklapot, akkor kapni fogod a lebaszást rendesen, azoktól a vezetőktől, akik verik a faszukat egész nap a dohányzón. Nalam jofej volt majdnem az osszes vezető, most is, de némelyik nem nagyon csinalt semmit csak olyanoknak adta az ívet akiknek nem segített egyaltalan.


Ha például a tejen töltesz így néz ki egy reggeles műszak.

Be Mész a tej raktárba 5:30 kor, Es van kb. 1-2 raklap, 3-5 Roli kocsi tej, ami aznap koran reggel jott, plusz, meg ott van 6-7 kis roli kocsi tej termek, ami az előző napokról van.


Kihuzol egy regi kocsit, Es ki toltod ami kifér, Es ki kell tolteni az osszes regi kocsit, miután az meg van, kihuzol egy friss rolli kocsit, kb 2 méter magas, olyan szinten tele van, hogy ha kinyitod az ajtaját, leborul minden rola, ha sietsz, kb 1:30 perc mulva ki toltod, utana azt vissza viszed, ami termek nem fer ki, fajtankent szet komissiozod a regi kocsikra, Szoval a tejföl a friss kocsiról megy a regi tejfölös kocsira, a tej a tejesre stb stb. Ahova gyűjtik az üres kocsit, kiviszed oda, Es neki kezdesz meg egy kocsinak. Eleg monoton egy munka az aru feltöltés.


En bele faradtam, Es ugye en mar az elso ev gyakszimon be tanultam kasszaba, Szoval sűrűn volt olyan hogy toltottem Es kozbe a hangos bemondon behívtak a kasszaba, csak nem tudtam a töltéssel haladni mivel le megy a sor, vissza futsz tolteni, utana szinten futsz kasszaba.


Pultokba is be kellet tanulnom, Szoval elképzelhető hogy ha tescos arufeltolto leszel, akkor be kell tanulnod mindenhova.


Mint pénztáros most is, nem csak a sajat munkámat végzem, nalunk szinte nincs pénztáros, Szoval ASCO ba(önkiszolgáló kassza) is kell lennem, vevoszolgalati pult, neha biztonsági or helyébe, sőt, amikor zárásáig szoktam lenni, van olyan amikor a vezető meg ker hogy zárják le 1-2 kasszat, Szoval számoljam le a kasszat, vegyem ki a penzt amit ki kell venni, Es zárjam le, amit csak kizárólag vezető csinálhat, csak sokszor csúszásban vagyunk mert nincs elég dolgozó.


Szoval roviden ennyi, bocsi hogy van egy jo par ékezet hiba meg ilyesmi, mar nincs kedvem kijavítani xd Es bocsi a felesleges leirasert, tudom hogy az arufeltoltesrol kerdeztel, csak szerettem volna elmesélni hogy milyen felelőtlenség van a Tescóban, legalabbis nalunk.


Roviden, az arufeltoltes a tescoba, egy rakás szar, de nem altalanositok, lehet mas tescoba jobb.

2022. szept. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is kíváncsi vagyok a kérdésre kapott válaszokra, mert eddig csak pénztárban dolgoztam a Tescoban, árut akkor töltöttem, amikor nagyon kevés vásárló volt, és nem szabadott a kasszában üldögélnem. De akkor nem volt semmi nyomás, sürgetés, a magam tempójában töltöttem, szóval az úgy tetszett. Leginkább nonfood cuccokat töltöttem, meg kozmetikát, azt szerettem is. De nem napi 8 órás műszakban csináltam, így nem látom a hátrányait vagy a negatív tapasztalatokat. Ezért érdekelne.


Több pénzt keresel vele egy műszak folyamán, kérdező, az biztos, de több idődet is veszi el. Míg egy pénztáros műszak 4-6 óra, addig töltésnél van 8 órás is.

2022. szept. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdező végül mi lett, elmentél hozzájuk dolgozni?
2023. márc. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen. És nagyon élvezem. Igazán hozzám való munka, ott kimozoghatom magam. A kolléganőim is jó fejek, főnökök is. Egyedül a fizu lehetne több, de ennyi benne a kompromisszum számomra.
2023. márc. 24. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!