Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha féltékeny...

Mit tegyek, ha féltékeny vagyok a legjobb barátomra?

Figyelt kérdés
Nagyon röstellem, de az elmúlt időben féltékenykedem legjobb barátnőmre. Engem az osztályban nem igazán kedvel senki, őt viszont mindenki szereti. Szép, aranyos, okos, mindenkinek tetszik, és minden, ami én nem vagyok. Hálásnak kéne lennem, hogy olyan barátnőm van mint ő, de kezdem egyre rosszabbúl érezni magam. Szomorú vagyok, hogy sajnálom tőle a boldogságot, csak zavar, hogy, ha mások is ott vannak, én szinte eltűnök, és kínosnak érzem, hogy ott vagyok. Viszont, ha ő nem lenne nekem, senkim se lenne, és egyedül maradnék :( tudjátok, hogy mit tudok tenni? Ötletek?

2022. szept. 24. 20:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbáld megszeretni önmagad ez nagy előrelépés lehet abban hogy mások is megszeressenek. Hiába szép és okos valaki az nem elég hogy megszeressék. Írtad aranyos.🙂 Lehetsz te is olyan mint ő.🙂
2022. szept. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!